Değişim Zamanı

By on 06 Kasım 2016
safa54063

2012 yılında ‘Bu Sevda Bitmez’ sloganıyla yayın hayatına start veren otosevdasi.com, kuruluşundan bugüne geçen süre zarfında otomotiv sektöründe objektif, tarafsız haber çizgisini koruyarak yayın hayatına aralıksız devam ediyor.

Elbette Oto Sevdasının bu başarısının altında yatan en önemli etken benim 1998 yılından itibaren otomotiv sektörü içerisinde faaliyet göstermemden geçiyor desem abartmış sayılmam… Dolayısıyla yıllar geçtikçe yıllanan oto sevdasını 2012 yılında ‘Bu Sevda Bitmez’ sloganıyla taçlandırdığıma inanıyorum.

Bu yıl özellikle siz değerli okuyucularımdan aldığım talepler doğrultusunda otosevdasi.com’u baştan sona yenileme kararı aldım. Bu çerçevede yapmış olduğum Ar-Ge çalışmaları neticesinde tasarımından yeni logosuna kadar otosevdasi.com’u yeniden yorumlayarak karşınıza çıktık.

Bununla birlikte site içerisinde yer alan konu başlıklarımız önümüzdeki dönemde artarak devam edecek…

Oto sevdası olarak geçmişten gelen bilgi birikimimizi siz değerli okuyucularımla paylaşmaktan mutluluk duyduğumu ifade etmeden geçmek istemiyorum.

Tarafsız habercilik çizgimizi geçmişte nasıl muhafaza ettiysek gelecek zaman zarfında da aynı hassasiyeti göstereceğimizden emin olabilirsiniz. Türkiye’nin en iddialı haber portalı olarak yoluna devam eden otosevdasi.com sizden gelecek olumlu veya olumsuz eleştirilerinize de açık olduğumu belirtir yeniliklerimizi aralıksız sürdüreceğimizi ifade etmek isterim.

 

Bitmeyen Sevdalara…

Kalın Sağlıcakla…

otosevdasi-yeni-logo

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir