Volkswagen Ticari Araç’ta avantajlı indirimlere devam…

By on 10 Şubat 2012

Volkswagen Ticari Araç’ın cazip indirimleri Şubat ayında da devam ediyor. Kampanya süresince Caddy, Transporter, Caravelle, Amarok ve Crafter modelleri avantajlı fiyatlarla alınabiliyor.

Volkswagen Ticari Araç’ın indirim kampanyası Şubat ayında da devam ediyor. Model gamında tüm modellerde geçerli olan kampanyada cazip indirim olanakları bulunuyor. 

Caddy’de yüzde 4,2’lere varan indirim

Kampanya kapsamında Volkswagen Caddy’ler yüzde 4,2’lere varan indirimlerle alınabiliyor. Caddy Kombi 1.6 TDI Trendline 3.613 TL indirimle 42 bin 500.-TL’den, Caddy Kombi 1.6 TDI Comfortline ise 4.124 TL indirimle 48 bin 520.-TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim fiyatlarla satın alınabiliyor.

Caddy, Trendline ve Comfortline versiyonları, standart olarak sunulan yeni özellikleriyle fark yaratıyor. Caddy Trendline’da ESP-Viraj dengeleme programı, yokuş kalkış desteği, Sürücü, yolcu ve yan hava yastıkları, gündüz farları, CD ve MP3 çalarlı Aux-in girisli radyo, 6 hoparlör, deri kaplı radyo kumandalı servotronik direksiyon, soğutma özellikli kilitli ve ışıklı torpido gözü, yolcu ve bagaj bölümü iç kaplama, 2/3 parçalı, katlanabilir ve sökülebilir arka üçlü koltuk, sağ kayar kapıda açılır cam ve ön sis farları gibi donanımlar göze çarpıyor.

Caddy Comfortline’da ise bu özelliklere ilave; karartılmış arka camlar, yeni dizayn farlar ve ön panjur, park sensörü, yüksekliği ayarlanabilir yolcu koltuğu gibi ek özellikler standart olarak sunuluyor.

Transporter ve Caravelle modellerinde de yüzde 8,5 oranında indirimlerin sunulduğu kampanyada Transporter City Van (5+1) 102PS 4.441 TL indirimle 52 bin 254 TL’den, Caravelle Trendline 2.0 TDI (8+1) Uzun Sasi 102PS 5.564 bin TL indirimle 65 bin 459 TL’den başlayan kampanyalı anahtar teslim fiyatla alınabiliyor.  

Crafter modellerinde de 3.662 bin TL’ye varan indirimler uygulanıyor; Böylece, , Crafter Servis (13+1) Uzun Sasi 163 PS Midline ise 3.279 TL indirimle 81 bin 970 TL’den satışa sunuluyor.

Şubat ayı süresince devam edecek kampanyada, Vdf (Volkswagen Doğuş Finans) ile ortaklaşa yürütülen 1,19’luk faiz oranı imkanından yararlanmak da mümkün. Ayrıca Caddy, Transporter, Caravelle ve Crafter modelleri için FullLife (Uzun Vadeli Kasko), FullPlan (Uzatılmış Garanti), FullKoruma paketlerinden herhangi ikisini alan araç sahipleri için bu faiz oranları, 1.19’dan 1.09’a çekiliyor.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir