Bu Sevda Bitmez !

By on 31 Ocak 2012

Son olarak hosgeldin 2012 demiştim yazımın başında… 2012 gerçektende benim için hem hoş hem de sürprzlerini beraberinde getiren bir yıl oldu… Umarım bu güzellikler 2012 boyunca peşimi bırakmaz! Şimdi gelelim sizlerle paylaşmak istediğim en hoş sürprize:)

Rüyadan uyanmanın vakti geldi dedik ve sürpriz bir kararla otorüyası ile yollarımı ayırarak otomobile olan sevdam gereği otosevdası ismini verdiğim yeni bebeğimle yoluma devam etme kararı aldım. İsminden de anlaşıldığı üzere otomobil benim için küçüklüğümden itibaren büyük bir sevda oldu ve olmaya da devam ediyor. Bunun içindir ki sitemin adını Oto Sevdası olarak verdim.

Şimdi klişe laflar yaparak başınızı şişirmek istemem ancak önemli birkaç sözüm olacak…

Malum sektörümüz bir yandan yerli otomobil sesleriyle diğer yandan ise elektrikli otomobilleri yollara çıkarma telaşı içinde. Umarım bu iki önemli proje 2012’de hayata geçecektir…

Bu kadar telaş arasında yeni bir siteyi sektörümüzün hizmetine sunmanın keyfini yaşıyorum. Tek başına çıktığım bu yolda siz değerli sektör temsilcisi dostlarımın ve de ajanslarda görev yapan mesai  arkadaşlarımızın desteğiyle yoluma eskisinden daha kuvvetli bir şekilde devam edeceğimden hiç kimsenin şüphesi olmasın… Oto Sevdasında sektörde yaşanan yeniliklerden tutunda en son çıkan otomobillerin test haberleriyle birbirinden renkli röportajlara kadar sektöre yeni bir renk katacağımızdan emin olabilirsiniz.

Velhasıl kelam herkesin sevdası kendine güzeldir derler. Benim içinde otomobil sevdası sağlıklı olduğum sürece devam edecektir.

Yeni yazımda görüşmek dileğiyle !

Siz siz olun emniyet kemerini takmadan yola çıkmayın ki sevdikleriniz üzülmesin !

 

twitter.com/alkanhkn

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir