Ziebart Türkiye” 21. Yılında 15. Bayiler Konferansı’nı düzenledi…

By on 18 Nisan 2012

Türkiye’de oto koruma sektörünün kurucusu ve lideri Ziebart, kuruluşunun 21. Yılında 15. Geleneksel Bayiler Konferansı’nda tüm bayileri ile bir araya geldi, en başarılı bayilere ödülleri verildi.

“Oto Koruma” alanında dünyanın en önemli isimlerinden olan ve Türkiye’de 7 ilde 18 istasyonla araç koruma sistemleri, detaylı işlemler, nitelikli cam filmleri ve diğer yararlı aksesuarlar, Küçük Alan Onarım Sistemleri ve Folyo Kaplama-Renk Değiştirme uygulamaları ile 21 yıldır sektörde ilkleri gerçekleştiren Ziebart, 14 Nisan 2012 tarihinde, Avrupa – Orta ve Uzak Doğu sorumlusu Ziebart International Başkan Yardımcısı Bruce Weir’in de katılımıyla 15. Ziebart Türkiye Bayiler Konferansı’nı İstanbul’da gerçekleştirdi.

Ziebart’ın yakın zamanda kullanıma sunulacak yeni ürün ve hizmetlerinin bayilere tanıtıldığı,  sektörden ve dünyadaki Ziebart’lardan bilgilerin paylaşıldığı konferansta Ziebart’ın Franchise Sistemi’ne yeni dahil olan, küçük illerde daha düşük maliyetlerle Ziebart kalitesini otomobilseverlere sunacak “Ziebart Express” bayiliği lanse edildi. Konferans sonundaki ödül töreninde 2011 yılında farklı kategorilerde birinci olan Ziebart İstasyonları’na ödüller verildi. Konferans’ta konuşan Ziebart Türkiye Genel Müdürü Hakan Alptekin, 1959 yılında sadece “Pas Koruma”nın mucidiyken Ziebart’ın bugün “Otomotiv Görünüm, Koruma Sistem ve Hizmetlerinde Dünya Lideri” olduğuna dikkat çekerek “1991 yılından bugüne, Ziebart Ailesini bayilerimizle birlikte büyüttük ve halen Türkiye’de 7 büyük merkezde 18 tane istasyonda hizmet vermeye devam etmekteyiz. Dünya’da ise 30 ülkede 800 Ziebart uygulama istasyonu bulunmaktadır. Ziebart kalitesini ve hizmetlerini, merhum kurucumuz İnşaat Yüksek Mühendisi Suha Uluçay’ın “% 100 Müşteri Tatmini” ilkesi doğrultusunda, büyük illerin ardından şimdi de küçük illerde açılacak Ziebart Express’lerle, yeni franchise politikalarımızla beraber Türkiye’de daha geniş bir alanı kapsayarak, tüm otomobilseverlere ulaştırmayı hedefliyoruz” dedi. 

2011 yılına ait müşteri memnuniyeti başarısı, teknik uygulama başarısı, yerel reklam, franchise sistemine uyum ve toplam kalite ödül kategorilerinde topladığı puanlarla “2011 Yılın Bayisi” ve “2011 yılı Müşteri Memnuniyeti” ödüllerini Ziebart Avcılar İstasyonu,  “Franchise Sistemine Uyum Başarısı” ödülünü ise Ziebart Güneşli İstasyonu aldı. 

 

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir