Zarif Ve Sıradışı Estetik Anlayışı İle Bayanları Cezbeden Otomobil; Citroën DS3 Ultra Prestige

By on 05 Mart 2012

Farklı ve radikal çizgileri ile Citroën teknolojisinin yüksek donanımına sahip ve Citroën’in Premium segmentteki DS serisinin ilk üyesi olan Citroën DS3 bayanlara hitap eden otomobillerin başında yer alıyor.  2011 yılında dünyanın her yerinden kadın otomotiv editörleri tarafından belirlenen “Women’s World Car of the Year” ödülüne layık görülen Citroën DS3, özellikle estetik tasarımı ile bayan sürücülerin beğenisini kazanıyor. Citroën DS3 gözalıcı ve kişiye özel benzersiz tasarım detayı ile de dikkat çekiyor. DS3 kullanıcıları kendi zevklerine göre aksesuarları ve aracın dış görünümünü kişiselleştirebiliyor. Tavan, aracın gövde renginden farklı olarak Siyah, Beyaz veya Bordo olarak üç ayrı renkte sunuluyor. Jantlar ve vites topuzunun rengi isteğe göre kişiselleştirilebiliyor. Krom yan aynalar ve krom yan çıtaları DS’ün tasarımını zenginleştiriyor.

82. Uluslararası  Cenevre Motor Show’da sergileyeceği yenilikleriyle fark yaratacak Citroën şimdi de DS3 Ultra Prestige modeli ile bayanları baştan çıkarmaya hazırlanıyor. Citroën DS3 Ultra Prestige, özel tasarıma sahip tamamen yeni renk kombinasyonları ve aksesuarları bünyesinde barındırıyor. Ultra Prestige versiyonu ayrıca özel 17’’ kömür grisi elmas efektli jantlar, bir spor rüzgarlık ve koyu renkli yan ve arka camlara sahip.

Citroën DS3 Ultra Prestige’in içerisinde ise, “saat kayışı” tasarımına sahip “Habana” özel deri döşemeleri bulunuyor. Bu tasarım, moda sektöründen esinlenilerek ve otomotiv üretiminde bugüne kadar görülmemiş bir şekilde DS3 Ultra Prestige için özel olarak tasarlandı

DS3, Ultra Prestige modeliyle Cenevre Otomobil Fuarı’nı ziyaret eden bayanları cezbetmeye hazırlanıyor.

 

 

 

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir