Yol Boyunca Starpet Hep Yanınızda…

By on 28 Mayıs 2012

Yüzde yüz yerli sermayeli akaryakıt şirketi Starpet, yüksek hijyen standardına sahip, aradığınız her şeyi bulabileceğiniz istasyonları, yüzde 12’ye varan indirim kampanyaları ve ücretsiz lastik, hava ve su tetkikleri yaptırabileceğiniz Pit Stop hizmetiyle bu yaz da tatile çıkacakların ilk tercihi…

Tüm kış hayali kurduğunuz tatile artık sayılı günler kaldı. Mükemmel bir yaz tatili için önceden yapılan otel rezervasyonları ve sahil kasabası seçimleri çoktan tamamlandı. Tatil hayali kuranlar hiçbir ayrıntıyı atlamadan tüm konforu hesapladı. Peki ya seyahat konforunuz?

Türkiye geneline yayılmış 370 istasyonu ile hizmet veren yüzde yüz yerli sermayeli akaryakıt şirketi Starpet, bu sene de tatilcileri unutmuyor. Yüksek hijyen standartlarına sahip istasyonlarıyla yol boyunca tüm ihtiyaçlarınız için güvenebileceğiniz tek adres olan Türkiye’nin ilk 500 şirketi arasında yer alan Starpet, güvenilir ve kaliteli hizmeti ile müşteri memnuniyetini en üst noktaya taşıyor.

Yol boyunca karşınıza çıkacak sayısız Starpet istasyonlarındaki yüzde 12’ye varan özel akaryakıt indirimleri ve ücretsiz Pit Stop hizmeti ise yol güvenliğinizi daha da artırıyor. Kampanya dönemlerinde Starpet istasyonlarına uğrayan herkesin yararlanacağı Pit Stop uygulaması, ücretsiz lastik, hava ve su tetkiklerinin haricinde yağ değişimi ve cam suyu kontrollerini içeriyor.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir