Yılın Otomobili Yılın Sürücüsünü Arıyor!

By on 28 Ekim 2014

“2014 Yılının Otomobili” Peugeot 308, Yılın Sürücüsü’nü arıyor. 22 Ekim – 20 Aralık tarihleri arasında Peugeot Yetkili Satıcıları’na gelerek Peugeot 308 test sürüşü yapanlar 308 hediyeden birini kazanma şansına sahip olacaklar. Aktivitenin büyük ödülü olan 1 adet Peugeot 308’i ise Yılın Sürücüsü kazanacak. Büyük ödülün yanısıra test sürüşü yapanları 7 adet Iphone6, 50 adet Ipad Mini ve 250 adet Sennheiser Bluetooth kulaklıktan birini kazanma şansı bekliyor. Ayrıca Yılın Otomobili ile Türkiye yollarına çıkacak olan Ümit Erdim, uğrayacağı 37 şehirde Peugeot Yetkili Satıcıları’nda düzenlenecek olan aktivitelere katılacak, Volkan Işık Akademi yetkilileri ile test sürüşleri gerçekleştirecek.

Peugeot 308’den tam 308 adet hediye

Üst düzey kaliteye sahip yenilikçi i-Cockpit tasarımı, sürüş keyfine hizmet eden şık ve dinamik dizaynı ve verimliliği ile Peugeot’nun mükemmellik değerlerini somut hale getiren Peugeot 308, 22 Avrupa ülkesinden gelen 58 basın mensubundan oluşan jüri tarafından 2014 Yılının Otomobili seçildi. Şimdi Yılın Otomobili Yılın Sürücüsü’nü aramak üzere Türkiye yollarına çıkıyor.

IMG_0750-3000Peugeot 308’in Ümit Erdim ile Türkiye yolculuğu

Bu yolculuk kapsamında oyuncu-sunucu Ümit ERDİM, Yeni Peugeot 308 ile birlikte 37 farklı şehirde 50’den fazla noktayı ziyaret edecek ve Volkan Işık Akademi işbirliğiyle test sürüşleri gerçekleştirecek.

22 Ekim – 20 Aralık tarihleri arasında Peugeot Yetkili Satıcılarını ziyaret ederek test sürüşüne katılanlar ise Peugeot 308 dahil toplam 308 adet hediyeden birini kazanma şansı elde edecekler.

Etkinlik ile tüm bilgiler www.yilinotomobiliyilinsurucusunuariyor.com adresinden yayınlanacak ve çekilişe katılım bu site üzerinden yapılacak. Ayrıca proje kapsamında yapılan test sürüşleri ve etkinlikler Peugeot’nun facebook sayfası www.facebook.com/peugeotturkiye ve twitter sayfası www.twitter.com/peugeotturkiye üzerinden yayınlanacak. Etkinliğe ait maceralar sosyal medya ve mini sitenin yanısıra videolar eşliğinde youtube sayfası www.youtube.com/peugeotturkiye üzerinden de takipçiler ile paylaşılacak.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir