Yeni Peugeot 208, Red Hot Chili Peppers İstanbul Konseri’nde Türkiye’ye Merhaba diyor…

By on 29 Ağustos 2012

Ve bekleyiş sona eriyor! Eylül ayı ilklere imza atıyor… Peugeot Markası için Yeniden Doğuş’u ifade eden Yeni Peugeot 208 Eylül ayında Türkiye pazarına sunuluyor.  Müzikseverlerin uzun zamandır Türkiye’de konser vermesini beklediği Red Hot Chili Peppers, Peugeot 208’in de sponsorları arasında olduğu, Pozitif Live tarafından gerçekleştirilecek organizasyonda, İstanbul’da ilk kez 8 Eylül Cumartesi akşamı santralistanbul’da unutulmaz bir performans sergilemeye hazırlanıyor.

Unutulmayacak sürprizlerin peşpeşe gerçekleşeceği 8 Eylül tarihindeki Konser çerçevesinde Peugeot 208, 2 çifte bilet kazanma şansı, 1 çifte ise biletini Golden Ring’e dönüştürme şansı sunuyor.

Bilet kazanma şansı

Peugeot 208’in de sponsorları arasında olduğu Red Hot Chili Peppers İstanbul Konseri’nde Peugeot, hayranlarına konser bileti kazanma ve konsere bilet alanların biletlerini Golden Ring’e dönüştürme fırsatı sunuyor.Foursquare ve twitter üzerinden yapılacak yarışmalara katılıp, yarışmanın gereğini yerine getiren 2 çifti, RHCP İstanbul Konseri bileti kazanma ve 1 çifti de konser biletini Golden Ring’e dönüştürme şansı bekliyor.

Peugeot 208 Konvoyu bu haftasonu İstanbul’da

01 Eylül Cumartesi ve 02 Eylül Pazar günü 5’er adet Red Hot Chili Peppers İstanbul Konseri görselleri ile kaplanan Peugeot 208’lerden oluşan 2 farklı konvoy, etkinliğin duyurusunu yapacak. Konvoy, Avrupa Yakası’nda Etiler, Levent, Bebek civarında, Anadolu Yakası’nda ise Bağdat Caddesi ve Sahil Yolu güzergahında yol alacak. Ayrıca 7 gün boyunca gerilla ekipler etkinliğin duyurumuna destek verecekler.

Foursquare üzerinden check-in yap, bilete yaklaş

Anadolu yakasında Bağdat Caddesi’ne ve Avrupa yakasında Bebek’e konumlandırılan Peugeot 208’ler Foursquare’de check-in noktası olarak yer alacak. 7 gün boyunca belirlenen bu check-in noktalarında en fazla check-in yapıp, noktanın 7 Eylül tarihinde saat 19.00’da check-in noktasının Mayor’u olan kişi birinci kategoriden 2 kişilik konser bileti kazanacak. Avrupa yakası ve Anadolu yakası olarak 2 ayrı check in noktası oluşturulacak ve her yakanın mayor’ına bir çift bilet olmak üzere, toplam 4 adet bilet Peugeot tarafından Red Hot Chili Peppers hayranlarına hediye edilecek.

 

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir