Yeni Nesil Opel Astra Frankfurt Motor Show’da Görücüye Çıkacak

By on 06 Mayıs 2015

Opel’in 1936’da ilk Kadett ile başlattığı kompakt sınıf geleneğinden gelen Astra, Avrupa’da en çok tercih edilen kompakt otomobil unvanını elinde bulunduruyor. Opel’in 11. Nesil kompakt modeli eylül ayındaki Frankfurt Motor Show’da görücüye çıkacak.

Opel CEO’su Dr. Neumann ”Seksen yıldan bu yana kompakt sınıfta en çok tercih edilen modelleri sunuyoruz. Kadett’ten Astra J’ye 10 nesildir devam ettirdiğimiz kompakt model geleneğini yeni nesil Astra ile devam ettiriyoruz. Astra, Frankfurt Motor Show’da dünya prömiyerini yapacak. Astra’nın şu an kamuflajlı olarak tanıtımı yapılıyor. Geniş içyapısı ve fonksiyonel özellikleri ile yepyeni bir görünüm ve bakış açısı sunacak. Hafifleyen yapısı ile de enerji tasarrufu sağlamayı ön planda tutuyor. Opel mühendisleri performans ve konforu ile standartları yeniden belirleyerek en verimli kompakt model ürettiler ”dedi.

Oturaklı yapısı, kaliteli malzemeleri ve tasarımı ile Opel’in ana portföyünde yerini alan Astra, Kadett ile bugüne kadar 24 milyonun üzerinde üretildi. 365 günü yardım sunabilen ve sürücünün dijital ortamlara ve en yüksek güvenlik seviyesine bağlanabilmesini sağlayan OnStar hizmeti ilk kez Astra’da sunulacak.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir