Yeni Nesil DS’lerin İlki: DS 7 Crossback

By on 01 Aralık 2017

DS Automobiles 1 Haziran 2014’te lanse edildi. Marka, cesur inovasyonlar, üstün teknolojiler ve üstün sürüş keyfi gibi kavramlarla müşterilerin beğenisi kazanan Fransız otomobil endüstrisinin seçkin baş harflerine yeniden hayat vermek üzere harekete geçti. DS markasının ekipleri üç tutkulu yılı geride bırakarak bu vizyonu gerçeğe dönüştürdü.

Markaya yeniden hayat verme vizyonu her yönüyle mükemmel bir otomobil gerektiriyordu. Bu düşünceden hareketle, yeni nesil DS modellerinin ilki olan DS 7 CROSSBACK’in tasarım ve geliştirme süreci markanın lanse edilmesiyle birlikte başladı. Yeni DS 7 CROSSBACK; gövde orantıları, zarif tasarımı ve bünyesinde barındırdığı teknolojilerle tam da markayı yansıtıyor.

Opera_002

DS 7 CROSSBACK, DS markasına has sadece DS mağazaları ve DS showroomlarıyla sınırlı olmayan, aynı zamanda dijital olarak müşterilere ulaşmayı hedefleyen sanal gerçeklikle modellerini oluşturabilecekleri , yenilikçi, bir yöntem aracılığıyla pazarlanıyor. Marka bunun için alışagelmiş mağazalar yerine DS Virtual Vision konsept otomobiliyle başlayan sanal ilişkiyi, uzun yıllar devam ettirecek lüks mağazaları satış noktası olarak kullanacak. Dünyanın farklı noktalarında her geçen gün yeni DS satış noktaları açılırken Ocak 2018 itibariyle bunların sayıları 400 olacak.

PerformanceLine_002

DS, ‘Sadece Siz’ programı kapsamında; kiralayarak ürün gamını yakından tanıma imkanı sunan DS Rent veya farklı hizmet çözümleri sunan MyDS uygulaması da dahil olmak üzere geniş bir hizmet yelpazesi de sunuyor.

PerformanceLine_003

DS dünyasını şekillendirirken müşterilerden almış olduğu geri bildirimleri değerlendiren ve büyük bir grubun parçası olan işine tutkuyla bağlı ekipler tarafından yaratıldı, şekillendirildi ve inşa edildi. Üç yıllık yoğun çalışma süreci şimdi meyvelerini veriyor. Böylece otomobil tarihinde tamamen yeni bir safya açan DS 7 CROSSBACK 2018 yılının 2.çeyreğinde Türkiye pazarına sunulacak..

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir