Yeni Müşteri Kazanım ve Sadakat programında Borusan Otomotiv Dünya Şampiyonu

By on 31 Mart 2017

80 Ülkeden 3.000 katılımcı arasında yapılan değerlendirmede Borusan Otomotiv “Yeni Müşteri Kazanım ve Sadakat” Kategorisinde En İyi Yetkili Satıcı Seçilerek Dünya Şampiyonu oldu. Borusan Otomotiv BMW, MINI, BMW Motorrad Genel Müdürü Ayhan Ölçer ödülü BMW AG Yönetim Kurulu Üyesi Ian Robertson’ın elinden aldı.

BMW, Münih’te gerçekleştirilen Üstün Satış Başarısı Ödülleri (Excellence in Sales) töreninde dünyanın dört bir yanındaki en iyi 36 yetkili satıcısı ve distribütörünü onurlandırdı.

Kazananların ödüllerini veren BMW AG Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Ian Robertson, 2016 yılında BMW Group’un rekor düzeyde satış rakamlarına ulaştığını belirterek BMW Group’un süregelen başarısında uluslararası satış ağındaki iş ortaklarının gösterdikleri çalışmalar için teşekkür etti.

Bu ödülün Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcılarının yıl boyunca devam eden özverili çalışmaları ile alındığını, BMW müşterilerine sunulan hizmetin her geçen gün daha da mükemmelleşerek genişlediğini ve bu süreçte emeği geçen tüm Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcılarına ve personeline teşekkür eden Ölçer, ayrıca bu başarının Türkiye’de satışa sunulan Yeni BMW 5 Serisi’nin yanı sıra önümüzdeki iki yıl içerisinde pazara sunulacak 40 yeni modelle de pekişeceğini belirtti.

Şikayet Yönetimi konusunda en başarılı markaları belirleyen A.C.E (Achievement in Customer Excellence) Awards “Otomotiv Üst Segment Sektör Birincisi” ödülünü de BMW markası ile üst üste üçüncü defa almaya hak kazandıklarını duyuran Ölçer, “Borusan Otomotiv Yetkili Satıcı ve Servis ağının yıllardır müşteri kazanım, sadakat, memnuniyet konularına verdiği önem ve özenli çalışmanın bu ödüller ile taçlandırılmasından memnuniyet duymaktayız dedi.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir