Yeni Ford Fiesta’yla #güzelbirgüniçin 24saatinvar.com!

By on 20 Mayıs 2013

Ford’un 24 saati sahiplendiği “Yeni Fiesta’yla 24saatinvar.com” projesi, kullanıcıların gününü güzelleştirmeyi ve farklılaştırmayı hedefliyor. Yeni Ford Fiesta’yla bir derginin kapağında yer almak, bir yunusu evlat edinmek, ralli şampiyonu takımda co-pilotluk yapmak, Düzce Melen’de rafting      ya da İstanbul’un üzerinde helikopterle tur atmak mümkün!

Sınıfında Türkiye’nin en çok satan markası olan ve sahip olduğu teknolojilerle 24 saati daha güzel hale getiren Ford Fiesta, yeni dijital projesi 24saatinvar.com ile kullanıcılarının hayatına renk katacak. 24saatinvar.com adresine giren kullanıcılar, her gün çeşitli armağanlar kazanırken,  bir aylık projenin sonunda birbirinden cazip büyük ödüllere kavuşacak.

Heyecan verici 4 büyük ödül!

Yeni Fiesta’yla 24saatinvar.com, 20 Mayıs–20 Haziran tarihleri arasında siteye girerek yarışmalara katılanlara heyecan verici 4 büyük ödül dağıtacak. Bir talihli Trendsetter dergisinin kapağında yer alma şansına sahip olacak. 6 talihli Düzce Melen’de rafting yapacak, 10 talihli ise Türkiye ralli şampiyonu takımda co-pilotluk yapma heyecanını yaşayacak. Ford Fiesta’nın diğer büyük hediyesi ise 30 kişi adına WWF Türkiye’nin Yunus Evlat Edinme Kampanyası’na bağış yapmak olacak.

Sürpriz hediyelerle gün daha güzel geçecek

24saatinvar.com’da, bir ay boyunca 4 büyük ödülün yanısıra her gün 24 saatliğine aktif olan ve hediyeler dağıtan farklı bölümler de yer alacak. Hergün yeni eklemelerle zenginleşen bu bölümde kullanıcılar sinema bileti, dergi aboneliği, helikopterle İstanbul turu, fotoğraf makinesi, şık bir restoranda yemek ya da bir kutu nefis lokum gibi birbirinden farklı pek çok armağan kazanacak.

Denizde taş sektirmek bile mümkün

Yeni Ford Fiesta ile 24saatinvar.com’da sadece bir günü güzelleştirecek hediyeler değil, güzel bir gün için ilham verecek küçük fikirler ve eğlenceli anlar yaşatacak mekanizmalar da yer alacak. Bu sitede, sahildeymiş gibi denizde taş sektirmek ya da güneşin doğuşunu istenen saatte yeniden izlemek de mümkün olacak.

Sitede, sosyal medyada çok dikkat çekecek başka hashtagler de mevcut. 24saatinvar.com’da #güzelbirgüniçin hashtag’ini kullanarak önerilerini paylaşanlar, gönderdikleri tweet’lerle güzel bir gün için arkadaşlarına ilham da verebilecekler.

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir