Yeni Bir Mitsubishi Yeni Bir Hayat…

By on 02 Kasım 2012

Temsa Global A.Ş., Mitsubishi Motors otomobil ailesini, “Yeni Bir Mitsubishi Yeni Bir Hayat” konseptiyle 14. Uluslararası Otomobil Fuarı İstanbul Autoshow’da otomobil tutkunlarıyla buluşturuyor.

Temsa Global AŞ, Türkiye distribütörlüğünü yaptığı Mitsubishi Motors markasının seçkin ürün gamıyla 14. Uluslararası Otomobil Fuarı İstanbul Autoshow’da yerini alıyor. Temsa Global AŞ, 01 – 11 Kasım 2012 tarihleri arasında Beylikdüzü Tüyap Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan fuarda, Mitsubishi Motors ailesinin iddialı ürünleri 2. holdeki standında sergilenecek. “Yeni bir Mitsubishi Yeni bir Hayat” konseptinin hakim olduğu standda, Mitsubishi’nin yenilikçi vizyonu ve geleceğe yön veren otomobil tasarım anlayışı vurgulanıyor.

Mitsubishi ASX’e yeniden aşık olacaksınız

Mitsubishi’nin kompakt crossover segmentindeki temsilcisi ASX şimdi yenilenen yüzü ve donanımı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Yeni ASX, tasarımındaki ince detaylar ve birbirinden çekici renk seçenekleri ile otomobil tutkunlarını kendisine hayran bırakıyor. ASX’te yakıt ekonomisi sağlayan Auto Stop&Go teknolojisi, standart olarak sunuluyor. Şehir içi – şehir dışı karma karbon salımı 133 g/km ve yakıt tüketimi 5.8 Litre olan ASX, düşük emisyon değerlerinde olduğu gibi yakıt ekonomisinde de yine sınıf lideri.

 

Yeni ASX’de ön ızgara, ön farlar, ön ve arka tampon ile dikiz aynaları yenilendi. Aracın dış yüzeyinde boyalı yüzeyler artarken krom detaylara yer verildi. Yenilenen direksiyon simidi ve fonksiyon düğmeleri rahat bir yolculuk sağlarken yeni müzik sistemi ve USB girişi eğlenceli bir yolculuk vaad ediyor. Invite ve Intense olmak üzere iki ayrı donanım paketiyle satışa sunulan ASX’in Intense donanım paketine dokunmatik ekranlı müzik sistemi ve geri görüş kameralı park sistemi eklendi.

Mitsubishi ASX, üst düzey güvenlik donanımı ile size ve sevdiklerinize yol boyunca huzurlu bir yolculuk sunuyor. Yokuş Kalkış Destek Sistemi (Hill Start Assist Sytem – HSA) ile şehir trafiğinde sürücülerin en sık karşılaştığı zorluklardan biri olan, aracınızın yokuşlarda kaymasını sorun olmaktan çıkarıyor. ASX standart olarak sunulan, kullanıcısının kaza yapmasını engelleyecek, aktif güvenlik özellikleriyle farkını ortaya koyuyor. HSA (Yokuş Kalkış Destek Sistemi), eşsiz yol tutuşu sağlayan ASTC (Aktif denge ve çekiş kontrol sistemi), EBD destekli ABS, fren destek sistemi, BOS (Fren Öncelik Sistemi) ve ESS (Acil Stop Sinyal Sistemi) ASX’in güvenli bir şekilde yol almasını sağlıyor.

Mitsubishi Motors’un pick-up segmentindeki güçlü temsilcisi L200 4×4, Dakar “efsanesi” Pajero, Mitsubishi’nin motor sporlarındaki 40 yıllık mirasçısı Lancer Evolution, Mitsubishi Motors tarafından geliştirilerek dünyada satışa sunulan ilk elektrikli otomobil olma ünvanına sahip i MiEV, binek sınıfındaki modelleri Lancer ve Colt  araçları da Mitsubishi  Motors standında ziyaretçileri bekliyor.

 

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir