Yeni bir gün…Yeni bir macera…

By on 25 Mayıs 2012

Kabul etmelisin ki, şu ana kadar gördüğün en keyifli MINI olan Roadster tüm güzelliğiyle sana ilk kez “Merhaba!” dediğinde, gerçeklik algında dalgalanmalar yaşadın. Şimdi algının ayarlarıyla hiç oynama ve aynı frekanstan devam et: MINI Roadster bu sefer gerçeğin ta kendisiyle, adrenalin ve hayatın kesiştiği her noktada karşında!

MINI Roadster ile 6 gün, 6 keyifli görev ve İstanbul’da 6 nefes kesen macera.

29 Mayıs – 4 Haziran 2012 tarihleri arasında 6 gün boyunca macera dolu bir güne uyanmak ve her yeni günde başka bir maceraya yelken açmak elinde. Bunun için MINI’nin adrenalin dolu görevlerinden birini yerine getirmen ve görevlerde en az MINI Roadster’ın üstü açık tasarımı kadar yaratıcı, klasik kumaş tavanı gibi keyifli ve güçlü motoru ile özel süspansiyonu kadar da hayat dolu olman gerek.

MINI Roadster’ın kapı cepleri hayallerle ve koltuk arkası gözleri de cesaretle dolu; sen de görevleri yerine getirirken hayal gücünü ve tüm cesaretini topla, fikirlerini MINI Roadster’ın bagajına tık ve sakın unutma; bu bagaj tüm hayallerini alacak kadar geniş! Eğer en az MINI Roadster kadar etkileyici olabilirsen, o da sana İstanbul’da unutamayacağın maceralar yaşatacak.

Tabi görevleri de merak ediyorsun. En yüksek binaların tepeleri, bir enstrüman olarak otomobil, hayalindeki paraşütün rengi ve akrobasinin şehre inmiş hali. Eğlenceli geliyor değil mi? Hepsi bu da değil, asıl hediyeleri duyuncaya kadar bekle, gerçek eğlence orada; nefes kesen köpekbalıkları, uçsuz bucaksız gökyüzü, ters giden garip bir uçak, motorsuz giden daha da garip bir araç ve arka planda heyecan verici bir tempo!

MINI Türkiye Facebook sayfasında heyecan ve hayal gücü yarışıyor!

28 Mayıs Pazartesi gününden itibaren her gün saat 09.00’da kazananı belirleyecek olan soru yayınlandığında arkadaşlarına haber sal, iddianı ve heyecanını MINI Roadster’a yakışır bir şekilde yansıt ve şanslı maceracılardan biri de sen ol. Üç kişiden oluşan jürinin değerlendirmesi sonucunda belirlenecek olan günün finalistleri aynı akşam MINI Türkiye Facebook sayfasından açıklanacak. Eğer yeterince cesur ve etkileyici bir performans gösterir ve birinci olursan MINI Roadster ile birbirinden heyecanlı aktivitelerden birini yapma şansı elde edeceksin. İkinci olursan da neden birinci olamadım diye üzülme! Hemen bizimle irtibata geç ve Temmuz ayında belirleyeceğin bir gün MINI Roadster’ı yanına alarak test sürüşünde Roadster’ı keşfetme fırsatını yakala. Üçüncü olursan da MINI’ye özel, başka kimsede göremeyeceğin eşsiz bir hediye seti senin olsun.

Maceraya katılmak için MINI’yi takip etmeyi unutma!

MINI Roadster’a özel maceralar serisi hakkında kafanda hala soru işaretleri varsa ya da “daha fazla bilgi her zaman iyidir” diyorsan, maceralardan birinde suç ortağın olacak Kıvanç Kasabalı’nın rol aldığı tanıtım videomuzu MINI Türkiye YouTube kanalından izleyebilirsin: http://www.youtube.com/MINITurkiye

 

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir