Yaris Hybrid’i Yakalayan Kazanıyor!

By on 29 Aralık 2014

Dünya çapında 7 milyondan fazla hibrit otomobil satışı gerçekleştiren Toyota’nın hibrit modelleri çevreye kazandırdıklarının yanı sıra ödüller kazandırmaya da devam ediyor. “Toyota Türkiye”yi Facebook üzerinden takip edenler “Toyota Hybrid Yeni Yıla Nerede Giriyor?” yarışmasına katılarak eğlenceli bir oyunun parçası olabilecekler.

BİR GÜN BOYUNCA YARIS HYBRID KULLANMA ŞANSI

30 Aralık 2014 tarihine kadar devam eden yarışmada, Toyota Yaris Hybrid modeli her gün dünyanın farklı ülkelerinde, farklı kent meydanlarına saklanacak. Katılımcılar, Facebook üzerinden Yaris Hybrid’in nerede olduğunu bulmaya çalışacaklar. Yaris Hybrid’in yerini bilen kişiler arasında her gün bir çekiliş yapılacak.

Sonuçları 31 Aralık’ta Toyota Türkiye Facebook sayfasından açıklanacak olan çekiliş ile 50 kişiye, Toyota tarafından Yaris Hybrid araç tedarik edilecek ve katılımcılar bir gün boyunca çevreci motoruyla dikkat çeken hibrit teknolojisinin sessiz ve konforlu sürüşünün keyfine varabilecekler. Böylece bu farklı teknolojiyi, Yaris’in direksiyonunda ve onun dikkat çeken tasarımında tanıma şansı yakalayacaklar.

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir