mouse ile üzerine gelince

Xiaomi, Ürün Gamına Uygun Fiyatlı İki Yeni Elektrikli Motosiklet Ekledi

By on 29 Mart 2020
xiaomiden-uygun-fiyatli-yeni-elektrikli-motosiklet-1

Xiaomi, kendi kitlesel fonlama platformu Youpin üzerinde iki yeni elektrikli motosiklet modelini görücüye çıkarttı. Çin merkezli 70mai tarafından üretilen A1 ve A1 Pro, şık ve modern tasarıma sahip modeller.

Ufak boyutlu motosikletlerin 52 kg seviyesinde bir ağırlığı bulunuyor. Tam olarak açıklanmamış olmasına rağmen 750W altında bir güce sahip olduğu düşünülen motosikletlerden A1 Pro 960W piliyle yaklaşık 70 km menzile sahip.

xiaomiden-uygun-fiyatli-yeni-elektrikli-motosiklet-2

A1 ise burada 768W piliyle yaklaşık 60 km menzil sunuyor. Pillerinin çıkarılabiliyor olması oldukça güzel duran modeller, üç farklı renk seçeneğine sahip. Süspansiyon sistemleri olan ve önde disk fren kullanan elektrikli motosiklet modellerinden A1 Pro‘da renkli bir dokunmatik ekran yer alıyor. Yerleşik GPS ile navigasyon sunuyor olması çok iyi olan A1 Pro, A1 ile beraber 25 km/s hıza rahatlıkla çıkabiliyor. Modeller ayrıca sürüşü kaydeden bir 1080P kamerayı da aktif olarak yer alıyor.

xiaomiden-uygun-fiyatli-yeni-elektrikli-motosiklet-5

Motosikletlerden A1’in başlangıç fiyatı 523 dolar seviyesinde yer alıyor. A1 Pro’nun başlangıcı ise yaklaşık 655 dolar seviyesinde bulunuyor. Dediğimiz gibi bu modellerin şimdilik sadece Çin’de satılacağı aktarılıyor. Bu açıdan Türkiye satışı hakkında henüz bir açıklama yok.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir