Volkswagenseverler Marka Sevgisini Fotoğraflarıyla Gösteriyor

By on 24 Mayıs 2017

Volkswagen Binek Araç’ın, 1998 yılında ‘En İyi Basın Kampanyası’ kategorisinde ulusal ve uluslararası birçok ödül aldığı “İnsan görmek istediğini görür” kampanyasından yola çıkarak geçtiğimiz sene düzenlediği fotoğraf yarışmasının ikincisi 19 Mayıs’ta başladı.

Katılımcılar, doğada ve yaşamın içinde Volkswagen’e dair gördüklerini fotoğraf karelerine aktarıp #insangormekistediginigorur hashtagiyle Instagram üzerinden paylaşarak yarışmaya başvurabiliyor.

Volkswagen Binek Araç’ın gelenekselleşmeye başlayan ve Türkiye çapında büyük ilgi gören fotoğraf yarışması “İnsan görmek istediğini görür” başladı. Geçtiğimiz yıl yarışmada ödüle hak kazanan ilk 3 fotoğraf 2 bin 500’ün üzerinde başvurunun arasından seçilmişti. Ve seçilen fotoğraflar yurtiçi ve yurtdışında birçok platformda kullanılmıştı. Bu yıl da yarışmaya daha geniş katılım sağlanması bekleniyor.

1495529466_4.__mehmetilhan

Otomobil tutkunlarının Volkswagen sevgisini farklı biçimlerde yaşadıkları gerçeğinden hareketle kurgulanan yarışmada, bu sevginin gösterilebileceği bir fırsat sunuluyor. Doğada ve yaşamın içinde Volkswagen’e dair gördüklerini fotoğraf karelerine aktaracaklar.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir