Volkswagen by Studio Kaprol Ürünleri, Bilstore’larda Satışa Sunuldu

By on 21 Kasım 2016

Dünyaca ünlü moda tasarımcısı Arzu Kaprol’un liderliğinde Studio Kaprol tarafından Volkswagen için tasarlanan t-shirt ve sweatshirt’ler Bilstore’un İstanbul’da Akasya, Kanyon, Zorlu’daki, İzmir’de Mavibahçe’deki mağazalarında yerini aldı..

Volkswagen’in şehir yaşamına uygun dinamizmi ve yenilikçi yaklaşımının ilham verdiği Volkswagen by Studio Kaprol ürünleri, Volkawagen lisansı ile Türkiye’ye özel olarak Türkiye’de tasarlandı ve üretildi.

Genç tasarımcıların yaratıcılıklarını paylaştıkları bir platform olan Studio Kaprol tarafından Volkswagen için Türkiye’ye özel hazırlanan koleksiyonda üst giyimden oluşuyor. Hem erkek hem de kadın giyim için tasarlanan t-shirt ve sweatshirt tasarımlarında bordo, lacivert, ekru, antrasit ve yeşil tonları hakim.

İstanbul Zorlu, Akasya, Kanyon ve İzmir Mavibahçe’teki Bilstore’larda satışa sunulan Volkswagen by Studio Kaprol ürünleri, Volkswagen hop’tan www.vw.com.tr/shop ve www.bilstore.com adreslerinden de sipariş edilebiliyor. Aynı zamanda da Volkswagen Yetkili Satıcılarında aksesuar satış bölümünden temin edilebiliyor.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir