Volkicar Yine Canlı, Yine Heyecanlı!

By on 28 Ağustos 2014

Lassa V1 Challenge sezonunda nefes kesecek ikinci yarış, 30 Ağustos Cumartesi Günü günü İzmir Park pistinde koşulacak.  NTV Spor’dan canlı yayınlanarak milyonlara ulaşacak yarışta yine büyük heyecan yaşanacak. Ekran başındaki izleyenlerin ve piste gelen yarış severler sıcak mücadeleyi yakından izleyebilecek.

Heyecanın bir an eksik olmadığı VOLKICAR yarışları İzmir Park pistinde 2 yarış üzerinden koşulacak.  İzmir’in hızlı pilotu Can Tolon, ilk yarışın galibi Burak Çukurova ve yıldızı Göksun Erkek yine galibiyet için yarışacaklar.

Ntv Spor’daki Canlı Yayın Saat 15:00’da başlayacak

Lassa V1 Challenge’ın ikinci yarışında 19 pilot izleyenlerin karşısına çıkacak. İlk ayak yarışları şampiyonanın ne denli mücadele ve rekabet dolu geçeceğinin kanıtı idi. NTV Spor’dan canlı yayınlanacak ikinci yarış öncesinde pilotlarla röportajlar, ilk yarıştan görüntüler ve Volkan Işık yorumları izleyenleri bekliyor olacak.

ISS Pilotu Burak Çukurova Yeniden Lider

Burak Çukurova 26 puan ile ilk sırada alırken, Franke pilotu Göksun Erkek 22 puan ile ikinci sırada yer alıyor. Bursaspor’un efsane başkanı İbrahim Yazıcı’nın anısına yarışan Can Tolon ise 20 puan ile toplamda üçüncü oldu. Lassa’nın bu sene ismini verdiği V1 Challenge şampiyonası 4. Senesinde para ödülü dağıtmaya da devam ediyor. Yarış sonunda birinci gelen pilot 6.000 Tl, ikinci 4.000 Tl ve üçüncü 2.000Tl kazanacak.

Volkan Işık’ın 22 senelik tecrübesi ile tasarlayıp ürettiği yerli malı yarış otomobili VOLKICAR heyecanı 30 Ağustos günü İzmir Park pistinde 11:00 da sıralama turları ile başlayacak ve piste gelen tüm izleyenlere ücretsiz olacak.

 

 

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir