Türkiye’ye Özel Aksesuarları ve Fiyatıyla Yeni Panamera!

By on 17 Kasım 2013

Porsche’nin tüm dünyada büyük ilgi gören ve yakın zamanda ikinci nesli showroomlarında satışa sunulan dört kapılı modeli Panamera , artık Türkiye’ye özel aksesuar paketi ve özel fiyatlarıyla Porsche showroomlarında.

Porsche’nin rakipsiz 4 kapılı Panamera modelinin daha verimli, spor, rahat ve zarif ikinci nesli showroomlarda yerini aldı.

Türkiye’ye özel aksesuar paketi ve özel fiyatlarla satışa sunulan Panamera, geliştirilmiş teknolojileri, yakıt tasarrufundaki iyileştirmeleri, kullanım ve sürüş konforuyla büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Kullanıcıların taleplerine özel donanım

Porsche Panamera, kullanıcıların talepleri de göz önüne alınarak tamamen Türkiye’ye özel donanımlarla sunuluyor. Donanım paketinde, ısıtmalı koltuklar, sürücü hafıza paketi, 19-inch Panamera Turbo 2 jantlar, Bluetooth, elektrikli bagaj kapağı, elektrikli cam tavan, 4 bölge klima yer alıyor.

Yeni Panamera modelleri bi-xenon farlar, çok fonksiyonlu direksiyon gibi yeni standart özelliklerle daha da geliştirilmiş. Ayrıca güvenlik ve kullanım kolaylığı için genişletilmiş bir dizi destek sistemi sunuluyor. Örneğin, iyileştirilmiş adaptif hız kontrolü sistemi, artık tehlikeli durumlarda aktif bir şekilde devreye giriyor.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir