Türkiye’nin Tercihi Fiat Linea Alacaklara, Ağustos Ayında KDV Yok!

By on 14 Ağustos 2012

Tofaş çatısı altında yer alan Fiat Türkiye, Ağustos ayında avantajlı satın alma kolaylıkları sunan kampanyasıyla yeni bir otomobil almayı planlayan müşterilerine kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.  Yeni Fiat Linea ve Fiat Linea Classic modellerinde “KDV Bizden” diyen Fiat Türkiye, farklı modellerinde nakit alımlarda farklı oranlarda indirim yaparak % 15’i aşan avantajlar sunmasıyla ön plana çıkıyor.

Fiat Türkiye, Koç Fiat Kredi desteğiyle Fiat Finans’tan kredi kullanacak olan müşterilere de benzersiz satın alım imkânları sağlamaya devam ediyor. 31 Ağustos tarihine kadar sürecek kampanya kapsamında 18 bin TL’ye kadar kredi kullanımlarında 18 aya varan vadeyle % 0 faiz imkânı sunuluyor.

Fiat Türkiye, “Ağustos Ayında Yok Yok” sloganıyla dikkat çeken ve büyük ilgi gören kampanyası kapsamında 31 Ağustos tarihine kadar avantajlı satın alma koşulları sunmaya devam ediyor. Nakit alımlarda % 15’i aşan indirimler yapan Fiat Türkiye, Yeni Fiat Linea ve Fiat Linea Classic modellerinde “ KDV Bizden” diyerek müşterilerine önemli avantajlar sağlarken, bir yandan da başta Yeni Fiat Punto olmak üzere farklı modellerinde farklı peşin alım indirimleriyle dikkat çekiyor. Bununla birlikte kredi kullanma ihtiyacı duyan müşterileri için kolaylıklar sunmaya devam eden Fiat Türkiye, Fiat Finans kanalıyla 18 bin TL’ye 18 aya varan vade imkânıyla % 0 faizle kredi ayrıcalığı sunuyor.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir