Türk Telekom’dan Yeni Yılda Yeni Tablet Kampanyası!

By on 04 Ocak 2014

Türk Telekom yeni yılda; piyasa fiyatına, kredi kartı kullanmadan, 24 ila 36 ay vadeli taksitli seçenekleri ve ev telefonu faturasına yansıtılan ödeme kolaylığı ile herkesi tablet sahibi olmaya davet ediyor.

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, bireysel ve kurumsal müşterileri için yeni yılda yepyeni avantajlarla dolu bir tablet kampanyası başlattı. En yeni teknolojilere sahip dört ayrı modelde Asus tablete sahip olmak, ev telefonu faturasına yansıtılan uzun vadeli ödeme sistemiyle çok daha kolay hale geliyor.

Türk Telekom’un yeni başlattığı bu kampanyayla, Dört Dörtlük pakete ek olarak ayda 1 veya 2 TL ödeyerek tablet sahibi olmak mümkün olurken, tarife bağımsız paket sahipleri ise ayda 15 ila 49 TL arasındaki fiyatlarla Asus tablet alabiliyor.

Asus MemoPad 7″ Android Tablet: Dört Dörtlük pakete ek, 1 TL X 24 ay taksitle, tarife bağımsız 15 TL X 24 ay taksitle sunuluyor.

Asus MemoPad 7″ HD Android Tablet: Dört Dörtlük pakete ek, 2 TL X 24 ay, tarife bağımsız 18 TL X 24 ay fırsatıyla müşterilere ulaştırılıyor.

Asus MemoPad 10″ Android Tablet: Tarife bağımsız 24 TL X 24 ay taksit,  dileyenleri tablet sahibi yapıyor.

Asus Transformer Book 10″ Windows 8.1 Tablet: Türkiye’de ilk Windows 8.1 işletim sistemine sahip bu tablet ise tarife bağımsız 49 TL X 24 ay veya 36 TL X 36 ay fırsatıyla Türk Telekom müşterilerinin oluyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin; Türk Telekom bayi ve ofislerine başvuru yapmaları gerekiyor. Kampanya hakkında bilgi almak isteyenler ise 444 1 444 müşteri hizmetlerinden veyawww.turktelekom.com.tr adresinden yararlanabilir.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir