Türk Telekom’dan Sevgililer Günü’ne Özel Tablet Kampanyası!

By on 10 Şubat 2014

Türk Telekom, müşterilerine Sevgililer Gününe özel bir kampanya düzenliyor. Kampanya kapsamında ayda 15 TL’ye Asus Memopad 7″ alan herkese, ikincisi ayda 1 TL’lik taksitle sunuluyor. 10-23 Şubat 2014 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya stoklarla sınırlı.

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, teknoloji severler için Sevgililer Günü’ne özel çok avantajlı bir tablet kampanyası hazırladı. 10-23 Şubat 2014 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya çerçevesinde Türk Telekom müşterileri, iki adet Asus Memopad 7″ Android tableti çok uygun ödeme koşulları ile satın alabilecek. Kampanya kapsamında sunulan ve Android platformunun sunduğu üstün özelliklere sahip olan Asus Memopad 7″ tablet ile kablosuz WiFi internete bağlanmak ve eğlenceden eğitime, birçok uygulamanın keyfini çıkarmak mümkün.

Kampanya kapsamında Türk Telekom müşterileri, 24 ay boyunca KDV dahil 15 TL ödeyerek Asus Memopad 7” tablete sahip olabiliyor. 15TL’lik ödeme planından tablet almayı tercih eden Türk Telekom müşterileri, Dört Dörtlük ek paketi alarak ayda 1 TL’ye aynı ürünün ikincisine sahip olabiliyorlar. Kredi kartı kullanımına gerek bırakmayan kampanyada taksit tutarları, ev telefonu faturasına yansıtılarak kolayca ödenebiliyor.

Türk Telekom, stoklarla sınırlı olan Asus Memopad 7″ tablet kampanyasından yararlanmak isteyen müşterilerini, ofis ve bayilerine bekliyor.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir