Türk Telekom’dan En Güzel Yarıyıl Tatili Hediyesi!

By on 27 Ocak 2014

Türk Telekom’un Asus notebook kampanyası, ev telefonu faturasına yansıtılan ödeme kolaylığı, uzun taksit seçenekleri ve uygun fiyatıyla en iyi yarıyıl tatili hediyesi olacak. Üstelik 27 Ocak – 9 Şubat tarihleri arasında Asus notebook alan ilk 1000 öğrenciye, Cinemaximum sinema bileti hediye ediliyor.

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom Asus notebook kampanyası ile tatil keyfini artırmayı hedefliyor. Ayrıca kampanyaya katılan ilk 1000 kişi Cinemaximum ile sinema keyfini yaşıyor.

Türk Telekom, Asus notebook kampanyasında iki farklı seçenek sunuyor. Türk Telekom müşterileri dilerlerse KDV dâhil ayda 53TL’den 36 ay taksitle, dilerlerse 76TL’den 24 ay taksitle kampanyadan yararlanabiliyor. Asus notebook’lara, kredi kartı kullanmadan tüm Türk Telekom bayi ve ofislerinden ulaşmak mümkün.

15.6 inç ekrana ve Intel® Core™ i5 işlemciye sahip olan Asus notebook’lar; 4 GB RAM ve 500 GB hard disk, Windows® 8 işletim sistemi, NVIDIA® GeForce® Graphics ekran kartı ve 8x süper multi drive optik okuyucusuyla en son teknolojiye sahip.

Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin Türk Telekom bayi ve ofislerine başvuru yapmaları gerekiyor. Kampanya hakkında bilgi almak isteyenler ise 444 1 444 müşteri hizmetlerinden veya www.turktelekom.com.tr adresinden yararlanabilir.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir