Türk Telekom ile Evden Her Yöne Hesaplı Tarifeler!

By on 16 Temmuz 2014

Türk Telekom, bireysel müşterilerine değer yaratan çözümler sunmaya devam ediyor.

Türk Telekom müşterileri, yeni Eko Paket tarifesi ile 29,90 TL’den, Maksi Paket tarifesi ile 39,90 TL’den başlayan fiyatlarla evden hesaplı konuşmanın keyfini yaşıyor.

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom yeni tarifeleri ile avantajlı teklifler sunmaya devam ediyor. Müşterilerine ihtiyaç duydukları tüm iletişim hizmetlerini en yüksek kalite ve katma değerle sunan Türk Telekom, mutluluğu evinize taşıyor.

Yeni tarifeleri ile Türk Telekom müşterileri ev telefonu üzerinden uygun fiyatlarla her yöne konuşma imkanı yakalıyor. Eko Paket ve Maksi Paket tarifelerini kullananlar şehiriçi, şehirlerarası, milletlerarası 1. kademe sabit hatları ve yurtiçi GSM aramalarını avantajlı bir şekilde yapıyor.

Yeni Türk Telekom aboneleri ev telefonlarından dilediklerini Eko Paket ile 29,90 TL’den, ve Maksi Paket ile ise 39,90 TL’den başlayan fiyatlarla arıyor.

Maksi Paket tarifesini seçen Türk Telekom müşterileri 1000 dakika, Eko Paket’i seçenler ise 500 dakika her yöne ücretsiz konuşma şansı yakalıyor.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir