Türk Telekom CEO’su Tahsin Yılmaz, İPZ’de Dijital Dönüşümü Anlattı!

By on 12 Eylül 2013

Türk Telekom’un ana sponsor olduğu 8. İnteraktif Pazarlama Zirvesi’nde “Dijital Dünyada Dönüşüm ve Uyum” konuşuldu. Dünyada ve Türkiye’de internet kullanımına ilişkin dikkat çekici rakamları paylaştığı bir konuşma yapan Türk Telekom CEO’su Tahsin Yılmaz, “Türkiye’de dijital yaşam dönüşümüne öncülük ediyoruz. Ülkemizi geleceğin bilgi toplumuna hazırlıyoruz” dedi.

Fenerbahçeli Dirk Kuyt ve Galatasaraylı Wesley Sneijder’in katıldığı zirvede, bir katılımcı ise Türk Telekom’un konuğu olarak takım uçağı ile Madrid’e gitme ve Real Madrid-Galatasaray maçını tribünde izleme şansını yakaladı.

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom’un ana sponsoru olduğu “Dijital Dünyada Dönüşüm ve Uyum” konulu 8. İnteraktif Pazarlama Zirvesi’nde, Türk Telekom CEO’su Tahsin Yılmaz, şirketin dijital dönüşüm vizyonunu anlattı. Yılmaz katılımcılara, Türk Telekom’un güçlü altyapısıyla dijital dönüşüme nasıl öncülük edeceğini aktardı ve gelecek projeksiyonu hakkında bilgi verdi.

Türk Telekom CEO’su Tahsin Yılmaz, dijital dönüşümü odağına almış bir şirket olarak bu zirveye verdikleri öneme değinerek, şunları söyledi: “Türkiye’nin dijital altyapısını biz kurduk ve yaptığımız yatırımlarla en ileri teknolojilere hazır hale getirdik. Bizim için şimdi, bu altyapı üzerinden yaşamı dönüştürme, hayatın her alanında dijital çözümleri üretme zamanı. Türk Telekom olarak çalışmalarımızı ‘Dijital Yaşam Dönüşümü’, ‘Müşteri Memnuniyeti’ ve ‘Bölgesel Büyüme’ üçgeni üzerinde yükselen ‘3D’ vizyonumuzla sürdürüyoruz. Eğitim, sağlık, eğlence ve enerji alanları dahil olmak üzere birçok alana değer katan teknolojilerin geliştirilmesinde öncülük ediyor, en gelişmiş dijital altyapı üzerinde çalışan uygulama ve çözümlerle akıllı şehirlerin oluşumuna katkıda bulunuyoruz. Ülkemizde dijital dönüşümü gerçekleştirmeyi hedefliyor ve yatırımlarımızı da bu çerçevede sürdürüyoruz.”

İnteraktif Pazarlama Zirvesi, Türk Telekom’un sunmuş olduğu internet altyapı desteği ile www.marketingturkiye.tv ve https://www.facebook.com/ipz2013 adreslerinden canlı olarak yayınlandı.

Türk Telekom CEO'su Tahsin YılmazKuyt ve Sneijder İPZ’yi ziyaret etti

8. İnteraktif Pazarlama Zirvesi, sürpriz konuklara da ev sahipliği yaptı. Spor Toto Süper Lig’in yıldız oyuncuları Fenerbahçeli Dirk Kuyt ve Galatasaraylı Wesley Sneijder, Zirveye katıldı. Konferansta sosyal medyayı nasıl kullandıklarını anlatan iki futbol fenomeni, daha sonra Türk Telekom standını ziyaret ederek katılımcılar imza verdiler.

Bir katılımcı Madrid yolcusu

Etkinlik kapsamında bir katılımcı Türk Telekom’un konuğu olarak Madrid’e gitme ve Real Madrid-Galatasaray maçını izleme şansını yakaladı. Galatasaray Futbol Takımı’nın uçağıyla Madrid’e gidecek olan Aykut Kırcı, bir davetlisiyle birlikte Real Madrid-Galatasaray maçını yerinde izleyecek.

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir