Ttnet’ten Kurumsal Müşterilere Pratik Web Çözümleri…

By on 01 Nisan 2013

Ücretsiz TTNET Webim hizmeti ile 10 dakikada kurumsal web siteniz hazır

TTNET İşyerim paketleri kapsamında ücretsiz sunulan TTNET Webim ve Kurumsal E-posta hizmetleri ile işletmeler, hızlı ve kolay şekilde internet sayfası ve kurumsal e-posta oluşturabiliyor.

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, kurumsal müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda, TTNET Webim ve Kurumsal E-Posta hizmetlerinin içeriğini yeniden tasarladı ve zenginleştirdi.

TTNET İşyerim paketleri kapsamında ücretsiz sunulan TTNET Webim ve Kurumsal E-Posta ile kullanıcılar, 5 ya da 10 GB’lik yüksek barındırma kapasitelerinden ve dinamik web ara yüzüne sahip e-posta hizmetlerinden yararlanabiliyorlar.

TTNET kurumsal müşterileri,TTNET Webim’de 5 farklı yöntemle alan adı alarak (örnek: isyerim.com) web sitelerini kolayca ve hızlıca oluşturabiliyor. 30 Saniyede Kolay Site ve 10 Dakikada Profesyonel Site gibi tasarlayıcılar “sürükle bırak” ve “modüler” özellikleri ile profesyonel bir web sitesi yapmaya imkan tanıyor.

Bir bulut bilişim çözümü olan TTNET Webim’de 100 GB internet sitesi veri trafiği web istatistikleri gösterimi, site önizleme araçları, Word, Excel, PDF gibi iş dünyasında en fazla kullanılan formatlarda dosya ekleme, gelişmiş sosyal medya entegrasyonu, veritabanı yönetimi, video ve reklam gibi modüller sunuluyor.

Ayrıca TTNET İşyerim paketine sahip kurumsal müşteriler Kurumsal E-posta hizmeti ile alan adları uzantılı e-postalarını oluşturup (örn: isyerim@isyerim.com) kurumsal iletişimlerini bu e-posta servisi üzerinden yapabiliyor. E-posta yönlendirme, online ve paylaşımlı dosya yönetimi, dosyaların kolay paylaşımı gibi üstün ve geliştirilmiş seçenekleri de kullanıcılarına sunan Kurumsal E-Posta, TTNET İşyerim Ekonomik, Profesyonel ve Profesyonel Ekstra paketleriyle birlikte 5 GB kapasitelerle 5’er ya da 10’ar adet ücretsiz olarak sunuluyor.

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir