TTNET E-Ticaretin Kapılarını Açtı!

By on 11 Nisan 2013

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, “ttnetcarsi.com.tr” ve “okacabukaca.com” adlı iki e-ticaret platformunu hizmete sundu.

TTNET Genel Müdürü Abdullah Orkun Kaya, yeni dönemde TTNET’in, 360 vizyonu ile internet tabanlı tüm dijital platformlarda daha güçlü bir şekilde var olacağını ve dijital ekosistemi geliştirmeye odaklandıklarını ifade etti. Kaya, “Yeni e-ticaret platformlarımız; ttnetcarsi.com.tr ve okacabukaca.com ile müşterilerimizin e-ticarete açılan kapısı olacağız. E-ticaret alanında tek başımıza değil, iş ortaklarımız ile beraber büyümek istiyoruz” dedi.

Türkiye’nin lider iletişim ve eğlence şirketi TTNET, yeni dönem vizyonu “TTNET 360: Yeni Bir Müşteri Evreni” doğrultusunda hayata geçirdiği iki yeni e-ticaret platformunu Mısır Çarşısı’nda tanıttı. Yeni dijital platformları ile e-ticaretin kapılarını herkese açan TTNET, www.okacabukaca.com ile akıllı alışverişin kapılarını aralarken, www.ttnetcarsi.com.tr’de TTNET ürün ve servislerini avantajlı fiyatlarla sunacak.

Yeni dijital e-ticaret platformlarının tanıtım toplantısında bir konuşma yapan TTNET Genel Müdürü Abdullah Orkun Kaya, sadece internet servis sağlayıcısı olmanın ötesine geçerek, dijital ekosistemi büyütmeye ve hayatı kolaylaştıracak çözümler sunmaya odaklandıklarını söyledi. Farklı sektörlerden iş ortaklarıyla çalışarak mevcut ürün ve hizmetlerini dijital ortama taşıdıklarını açıklayan Abdullah Orkun Kaya “TTNET 360 vizyonu ile müşterilerimizin dijital çözüm ortağı olacağımızı, müşterilerimizin hayatını çevreleyecek yeni dijital platformları çok kısa süre içerisinde hizmete sunmaya başlayacağımızı söylemiştik. Bugün, iki yeni e-ticaret platformunu hizmete sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Fiyat karşılaştırma kılavuzu okacabukaca.com ve kendi servislerimizin online satışına ivme kazandıracağımız ttnetcarsi.com.tr ile müşterilerimizin e-ticarete açılan kapısı olacağız. E-ticaret platformlarımız ile dijital ekosistemin gelişimine katkı sağlayacağız. İnternet tabanlı dijital platformlarda daha güçlü şekilde var olmaya devam edeceğiz. E-ticaret alanında tek başımıza değil, iş ortaklarımız ile beraber büyümek istiyoruz. E-ticaret platformlarımız, bu vizyonumuzun ilk örnekleri. Ancak bunlarla sınırlı kalmayacağız. Çok yakın bir zamanda, Türkiye’yi yeni dijital çözüm ve teknolojiler ile tanıştıracak, dijital müşteri evrenine yeni uygulamalar eklemeye devam edeceğiz” dedi.

Türk Telekom Grubu şirketlerinin teknoloji ve bilgi teknolojileri altyapısına yaptığı yatırımlara dikkat çeken Türk Telekom Grup CEO’su Hakam Kanafani, “TTNET, Türkiye’deki dijital ekosistemin büyümesine önemli bir katkı sağlıyor. TTNET, internet servis sağlayıcısı olmasının ötesinde müşterilerinin hayatlarını zenginleştiren çözümler üretiyor. Bugüne kadar iş ortakları ile birlikte dijital ekosistemi büyütmeye yönelik internet tabanlı dijital uygulamaları başarıyla sundu. TTNET, inovasyon için kurduğu işbirlikleri ile dijital iş alanlarına odaklanıyor. Türk Telekom Grubu’nun genişbant iletişim şirketi TTNET değer yaratmaya ve çıtayı yükselterek pazarı şekillendirmeye devam edecek” dedi.

ttnetcarsi.com.tr: En avantajlı fiyatlarla TTNET ürünleri

ttnetcarsi.com.tr sitesinden TTNET ürün ve servisleri avantajlı fiyat ve kampanyalarla müşterilere sunuluyor. Sadece TTNET müşterilerine değil, dileyen herkese açık olan ttnetcarsi.com.tr’den; tüm internet paketleri ve kampanyaları, 3G ürünleri ve kampanyaları, Tivibu ev ürün paketleri, TTNET Alo ürün ve ilgili kampanyaları başta olmak üzere bir çok servise evden çıkmaya gerek kalmadan sahip olmak mümkün. Gelecek dönemde, Grup şirketlerinin ürün ve hizmetlerinin eklenmesi ve diğer teknoloji markaları ile yapılacak işbirlikleriyle ttnetcarsi.com.tr’nin ürün içeriği daha da zenginleşecek.

Okacabukaca: Akıllı alışveriş kılavuzu

TTNET’in Fenn Bilgi Teknolojileri A.Ş işbirliğiyle hizmete açtığı www.okacabukaca.com sitesi, tüketicilere satın alma kararları öncesi ihtiyaç duydukları bilgileri sunan bir alışveriş kılavuzu olma özelliği taşıyor. Sadece TTNET’lilerin değil, dileyen herkesin ücretsiz kullanabileceği okacabukaca.com, e-ticaret yapan sitelerdeki uygun fiyatlı 13 ana kategoride binlerce ürünü karşılaştırmalı olarak kullanıcıya sunuyor ve ürünlerle ilgili detaylı kullanıcı yorumlarına yer veriyor. 130 bin adedin üzerinde ürün içeriğine sahip olan ve 50’ye yakın e-ticaret mağazasıyla anlaşması bulunan okacabukaca.com’da, anlaşmalı e-ticaret mağaza sayısının kısa sürede 150’ye çıkarılması hedefleniyor.

okacabukaca.com, tüketicilerin alışveriş yapmadan önce en doğru satın alma kararını verebilmelerini sağlamak için farklı mağazaların fiyat bilgilerinden kullanıcı yorumlarına kadar birçok kriteri tüketicilere sunuyor.

İnternet üzerinden satışı yapılan ürünlerin fiyatlarını okacabukaca.com üzerinden birbiriyle kıyaslayabilen kullanıcılar, platform sayesinde ürünler ile ilgili detaylı bilgiye sahip olabiliyor. Kullanıcılar, ürünler hakkında diğer kullanıcılar tarafından yazılan detaylı yorumları okacabukaca.com’da okuyabiliyor.

Telefon, iletişim, elektronik, bilgisayar, fotoğraf, kamera, oto aksesuar, beyaz eşya, mutfak, saat, bebek, kişisel bakım, kozmetik, takı, mücevher, hırdavat, bahçe, spor, fitness, giyim ve aksesuarın da bulunduğu binlerce ürünün yer aldığı platformdan; tüm internet kullanıcıları, ürünlerini bu platformda listelemek isteyen e-ticaret firmaları ve görsel reklam alanlarında yer almak isteyen firmalar faydalanabiliyor.

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir