TTNET Çalışanları Dijital Ortamda!

By on 23 Mart 2013

TTNET, başlattığı QR kodlu kartvizit uygulaması ile çalışanlarının iletişim bilgilerinin tek bir tuşla, akıllı telefonlara kolayca kaydedilmesini sağlıyor. TTNET çalışanları, basılı kartvizit kullanımını azaltan bu uygulama ile kartvizitlerine tanımlanan QR kodlar sayesinde, iletişim bilgilerini iş ortaklarının akıllı telefonlarına tek bir tuşla aktarabiliyor.

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, hayata geçirdiği yeni uygulamalar ve sunduğu dijital çözümlerle öncüsü olduğu dijital dönüşümü desteklemeye devam ediyor. Teknolojinin sunduğu olanakları iş süreçlerinde de uygulayan ve internet tabanlı dijital çözümlerden azami ölçüde yararlanan TTNET son olarak, QR kodlu kartvizit uygulamasına geçti.

TTNET çalışanları, kartvizitlerine tanımlanan QR kod uygulaması sayesinde basılı kartvizit kullanımını en aza indirerek, tüm iletişim bilgilerini iş ortaklarının akıllı telefonları ve tablet bilgisayarlarına, tek bir tuşla aktarabiliyor.

TTNET, akıllı telefon veya tablet kullanmayan paydaşları için üretilen basılı QR kodlu kartvizitlerde de atık kağıt kullanarak kağıt tüketimini azaltıyor. TTNET dijital ortama taşıdığı her yeni iş süreci, ürün ve hizmetiyle gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak için bir adım daha atıyor.

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir