Toyota’nın Yaz Servis Günleri Kampanyası!

By on 31 Mayıs 2013

Toyota’nın geleneksel “Yaz Servis Günleri Kampanyası” büyük avantajlar sunmaya devam ediyor. 30 Haziran tarihine kadar sürecek olan kampanyada Toyota Plazalara gelen Toyota sahipleri, 2010 yılı ve öncesi modellerde *Orjinal Servis paketlerinde %30 parça ve işçilik indiriminin yanı sıra periyodik bakımlarda %20 parça ve işçilik indiriminden yararlanacaklar. Ayrıca KDV dahil 500 TL’yi geçen mekanik servis harcamalarında da 50 TL’lik BP akaryakıt  hediyesi BP istasyonlarında kullanılmak üzere BP Club kartına yüklenecek.

Toyota Plazalardaki 1-30 Haziran tarihleri arasında sürecek kampanyada tüm modellerde ücretsiz **check-up ve klima kontrolü Varta akülerde %15 indirim, 4 adet Bridgestone, Lassa, Michelin, Goodyear veya Pirelli marka lastik alımlarında bir sonraki bakım için 80 TL’lik hediye çeki de Toyota sahiplerinin olacak.

Toyota'nın Yaz Servis Günleri Kampanyası Avantajlarla Dolu (görsel2)(*)Orijinal Servis Paket İçerikleri:

Performans paketi; debriyaj baskı, balata, rulman, MMT Aktüatör

Konfor paketi; amortisörler, helezon yayları, aks, aks körükleri

Güvenlik paketi; fren balataları, kaliperleri, disk ve kampanaları

Motor paketi;  V kayışı, devirdaim, termostat, enjektör temizleyici

(**)Check-up ve klima kontrolü: Fren, direksiyon sistemi, amortisör, aks körükleri, devirdaim, akü, V kayışı, kabin hava filtresi, aydınlatma ve sinyal sistemi ve silecek performansı kontrollerini içermektedir

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir