TOYOTA’DAN KAÇIRILMAYACAK SERVİS KAMPANYASI!

By on 14 Şubat 2012

Satış sonrası hizmetlerde de mutlak müşteri memnuniyetini ön planda tutan Toyota, 13 Şubat- 7 Mart tarihleri arasında “Toyota Servis Günleri” kampanyasıyla avantajı ayağınıza getiriyor.

Tüm Toyota sahiplerinin yararlanabileceği kampanya kapsamında ücretsiz check-up sunulurken, periyodik bakım ve yağ değişimlerinde 1 litrelik orijinal Toyota Motor Yağı hediye ediliyor. Kampanyada lastik ve akülerde çok özel fırsatlar, 250 TL ve üzeri mekanik servis harcamalarında da Axess’e özel peşin fiyatına 8 taksit imkanı sağlanıyor.

Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla kullanıcılarına birçok ayrıcalıktan yararlanma imkanı yaratan Toyota, “Servis Günleri” kapsamında çok özel fırsatlar sunuyor. 13 Şubat – 7 Mart tarihleri arasında geçerli olan kampanya, model yılı gözetmeksizin tüm Toyota’ları kapsıyor.

Ücretsiz Check-up ve Toyota Orijinal Motor Yağı hediyesi

 “Toyota Servis Günleri” günleri boyunca Toyota kullanıcıları araçlarına fren sistemi, amortisör, aks körükleri, devir daim, V-kayışı, kabin hava filtresi, motor hava filtresi, aydınlatma ve sinyal sistemi, soğutma suyu, kalorifer ve silecek performansı kontrollerini içeren ücretsiz check-up yaptırabilecekler. Toyota sahiplerine bunun yanında periyodik bakım ve yağ değişimlerinde 1 litre Toyota Orijinal Motor Yağı da hediye olarak sunuluyor. 

Lastik ve aküde çok özel avantajlar

“Toyota Servis Günleri” kapsamında Toyota Plazalar’da Varta akü alışverişi yapanlar yüzde 15’e varan indirimin sahibi olacaklar.  4 adet lastik alımında Bridgestone ve Lassa’yı tercih eden Toyota kullanıcılarına da 50 TL’lik Migros çeki hediye ediliyor

Axess’e özel 8 taksit

Toyota, kampanya kapsamında araç modeli ve model yılı farkı etmeksizin tüm Toyota sahiplerine KDV dahil 250 TL ve üzeri mekanik servis harcamalarında  Axess’e özel peşin fiyatına 8 taksit ödeme imkanı da sunuluyor.

 

 

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir