Toyota “Xchange by Toyota” Sistemini İnternete Taşıdı!

By on 14 Haziran 2013

Toyota başta olmak üzere markası ne olursa olsun otomobil alım satımında güven ve kaliteyi sunan  “Xchange by Toyota” sistemi web ortamına taşındı.

Müşteri beklentileri doğrultusunda sunduğu hizmetlerin kapsamını sürekli genişleten Toyota, otomobil alım-satımında getirdiği kolaylıklar ile yeni veya ikinci el Toyota almak isteyenlere, mevcut takas aracını yeni bir Toyota ile değiştirmek isteyenlere, kullandıkları Toyota’sını satmak isteyenlere ve herhangi bir marka ikinci el otomobilin alım ve satımını yapmak isteyenlere www.toyotayagit.com ile yine ayrıcalıklı bir hizmet sunuyor.

www.toyotayagit.com adresinden de hizmet verecek olan “Xchange by Toyota” sistemi ile markası ne olursa olsun ikinci el otomobil alım satımında ilk adres olmayı hedefleyen Toyota, her marka ikinci el otomobilini satmak isteyen müşterilere internet üzerinden sunduğu güvenli, hızlı ve avantajlı fiyatlarla ikinci el araçları ulaştıracak.

Müşteriler dilerlerse “0 km” Toyota ya da markası ne olursa olsun ikinci el bir otomobile de Toyota Finans avantajlarıyla sahip olabilecekler. Otomobiller ile ilgili tüm beklenti ve ihtiyaçlara cevap verecek şekilde tasarlanan www.toyotayagit.com ile marka ayrımı olmaksızın her türlü modele sadece tek bir tıkla ulaşılabilecek.

www.toyotayagit.com üyeleri ayrıca site üzerinden haber, kampanya ve indirimler ile ilgili de anında bilgilendirilecek. Site üyeleri aynı zamanda istedikleri araçları takip edebilecek ve bunu sosyal ortamda da paylaşabilecek.  Devreye alınan web sitesinde ayrıca ; 2. El Arama motoru, müşterinin istediği araç havuza girince müşteriye ve bayiye haber verme sistemi, araç almak ve satmak isteyen müşterileri bayiye yönlendirme, seçilen 2. el aracın yenisine hızlı yönlendirme , Toyota Finans’tan kredi hesaplama, kasko ve sigorta için bayiye yönlendirme ve servis randevusu alma fonksiyonlarının yanısıra üyelik sistemine özel fonksiyonlar da bulunuyor. Açık oto pazarlarında yorulmadan, ilanlarla uğraşmadan, otomobil alım satımında; güvenli, kaliteli ve hızlı hizmet için www.toyotayagit.com sizleri bekliyor.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir