Toyota Test Sürüşü’ne Katılın, Fransa Seyahati Kazanın

By on 09 Aralık 2015

Toyota, yenilenen modellerini daha yakından tanımak isteyenler için 12-13 Aralık tarihlerinde “Test Sürüş Günleri ve Hafta Sonu Şenliği” düzenliyor. Toyota Plazalara gelenler keyifli dakikalar geçirme fırsatı bulurken, test sürüşüne katılanlar arasından çekilişle belirlenecek bir kişi de Fransa seyahati kazanacak. Yenilenen tüm Toyota modellerini de test edip, bilgi alma imkanı bulabileceğiniz test sürüş günlerinde, Corolla’ya 5 bin TL indirimle, 52 bin 500 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Toyota Plazalarda test sürüşü yapan 1 kişi, “Test Sürüş Günleri ve Hafta Sonu Şenliği”nin en şanslısı olacak. Toyota’nın tüm plazalarında düzenlenecek test sürüş günlerine katılıp kaydını yaptıranlar içinden bir şanslı kişi Milli Piyango İdaresi’nin izni ve noter huzurunda yapılacak çekiliş ile Fransa biletini cebine koyacak. Bir kişinin, çift kişilik Fransa seyahati kazanacağı çekilişin sonuçları 25 Aralık 2015 tarihinde açıklanacak.

Dünyanın en çok tercih edilen otomobili Corolla 5 bin TL indirimle, 52 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulurken, belirlenen Toyota modelleri için Aralık ayına özel kampanyalar Toyota Plazalar’da herkesi bekliyor olacak.

Yeni Auris, Yeni Avensis ve Adını “efsaneler” arasına başarıyla yazdıran Yeni Hilux’ın yanı sıra, şehir içi yolların vazgeçilmez otomobili Yaris ve çevreci Yaris Hybrid,  1,6 lt dizel motor seçeneği bulunan Verso ve her türlü arazi şartlarına gösterdiği uyumu kadar kent yollarının da vazgeçilmezi RAV4’ü test etmek, yakından tanıma fırsatı bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için 12-13 Aralık tarihlerinde Toyota Plazalara uğramanız yeterli olacak.

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir