Toyota Forever Kart’a Bir Haftada Büyük İlgi!

By on 18 Ekim 2013

Toyota, yaş ve model farkı gözetmeksizin çok özel avantajlar sağlayan ve sektördeki en kapsamlı sadakat programı olan “Forever Kart” uygulamasına Toyota sahipleri büyük ilgi gösterdi. Devreye alındığı ilk haftada 7 bin Toyota sahibi Forever Karta sahip oldu ve avantajlarını yaşamaya başladı. Forever Kartı olan her araç sahibi, Toyota Plazalarda yüzde 20’ye varan mekanik yedek parça, yüzde 30’a varan işçilik ve BP’de yüzde 5’e varan akaryakıt hediyesinden yararlanmaya başladı…

Toyota markalı araçlara özel bir kart olan ve eski veya yeni farketmeksizin trafikteki tüm Toyota araç sahipleri için geliştirilen Forever Kart büyük ilgi ile karşılandı. 7 bin Toyota sahibi, Forever Kartlarını alarak büyük avantajlardan yararlanmaya başladılar. Başvurularını Toyota Plazalara yaparak anında Forever Kart’a sahip olanlar, BP’den yüzde 2 akaryakıt hediyesini de hemen kullanabiliyorlar. Bunun yanında ayrıca eski araçların üzerinde geçmişten bu yana biriken Toyota Puan tutarına göre mekanik yedek parça indirimi yüzde 20’ye, işçilik indirimi yüzde 30’a, BP akaryakıt hediyesi ise yüzde 5’e kadar çıkıyor.

Forever KartForever Kart avantajları araç el değiştirse bile devam ediyor.

Forever Kart’a sahip araç el değiştirdiğinde ise, Toyota Plazalarda daha önce yapılan servis harcamalarından kazanılan Toyota puanları ile birlikte kartın kullanım hakkı, aracın yeni sahibine geçiyor. Bir önceki Toyota’sını ellerinden çıkarıp, 0 Km Toyota alanların Forever Kart’larına da 751 puan hediye ediliyor. Ayrıca, lansmana özel olarak kartın ilk kullanımında anında 250 Toyota Puan daha kazanılıyor.

“Sonsuza kadar” anlamına gelen ve araç ömrü boyunca kazandırmayı simgeleyen Forever Kart, Toyota Plazalarda sağlanan indirimlerin dışında, BP’den akaryakıt hediyesi ile birlikte Toyota Asistanım Paketi’nde indirim, anlaşmalı bankaların kredi kartına taksit imkanı gibi daha birçok avantajı bir arada sunuyor.

Forever Kartta birikmiş puanlara göre Bronze, Silver, Gold, Titanium, Platinium ve Diamond statüleri bulunuyor.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir