Toyota Corolla Tutkunları Facebook’ta Buluşuyor!

By on 20 Haziran 2013

Bir efsanenin adıdır Toyota Corolla… Bir otomobil ki tüm dünyada ilkleri başarmış, üretilmeye başlandığı 47 yıl öncesinden bugüne kadar 40 milyon adet satılarak “Dünyanın en çok tercih edilen otomobili” ünvanını kazanmış… Her bir kullanıcısıyla ayrı bir anısı var, hayata renk katan tarzıyla aileden biri olmuş… Bugün 11’nci neslinin üretilmeye başlanacağı Yeni Corolla ile yeni bir sayfa açılacak fakat öncesinde “Corolla Tutkunları” otomobilleri ile ilgili anılarını artık sonsuza kadar taşıyabilecekler.

Bu amaçla; Toyota Türkiye Facebook sayfası şimdi de Corolla tutkunları için yeni bir uygulama başlattı. Corolla tutkunları Corolla’larıyla birlikte çektirecekleri bir fotoğraflarını ve efsane model ile ilgili anılarını Toyota Türkiye Facebook sayfasında paylaşabilecekler. Buraya yüklenecek fotoğraflar facebook sayfasındaki kapakta sırayla yayınlanacak. Böylelikle Corolla tutkunları, bu efsane otomobil ile ilgili anılarını diğer kişiler ile paylaşırken, Corolla’larına verdikleri önemi bir kez daha ortaya koyacaklar.

Siz de bir Toyota Corolla sahibi iseniz 5 Temmuz tarihine kadar Corolla’nız ile çektireceğiniz bir fotoğrafınızı ve onunla ilgili anılarınızı Toyota Türkiye Facebook sayfasında Corolla Tutkunları uygulamasına yükleyebilirsiniz.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir