TOYOTA AVENSIS’TE 2011 FIRSATLARINA TAM GAZ DEVAM!

By on 13 Şubat 2012

Prestij ve kalitenin simgesi Toyota Avensis 1,8 lt CVT,

Şubat ayında da 2011 yılı fırsatları ile 5 bin 200 TL indirimle sunuluyor. Eşsiz sürüş keyfi ve konforu sunan Avensis 1,8 CVT 67 bin 400 TL’ye müşterileriyle buluşuyor.

Toyota fırsatları Şubat ayında da bütün hızıyla devam ediyor. Toyota’nın prestij ve teknolojiyi buluşturan otomatik CVT şanzımanlı 1.8 lt Avensis modeli, Şubat ayı kampanyasındaki 5 bin 200 TL tutarındaki indirimle 67 bin 400 TL’ye “Toyota ayrıcalığını” yaşamak isteyenleri bekliyor.

Toyota Finans Sistemi’nin uygun taksit seçenekleriyle Toyota Avensis’e kampanya dahilinde 954 TL’den başlayan taksitler ile sahip olunabiliyor. Toyota’nın Şubat kampanyasında, yüzde 1,14’ten başlayan faiz oranlarıyla 60 aya varan vade, ilk 4 ay taksit erteleme, balon ödeme ve vadeli takas gibi birçok fırsat sunuluyor. Toyota’da, ikinci el aracını satmak ve yeni bir Toyota Avensis almak isteyenlere, eski araçlarına uygun fiyatı bulabilmek için 3 ay ek süre sağlayan “vadeli takas” hizmeti ile de güven ve kolaylık sağlanıyor. Takas yapmak isteyen müşteriler için de açık oto pazarlarında yorulmadan, ilanlarla uğraşmadan, otomobil alım satımında; güvenli, kaliteli, bütün işlemlerin tek bir noktadan yapıldığı hızlı hizmet için Türkiye’ye yayılmış Toyota Plazalar sizleri bekliyor.

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir