TOSFED ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU, 2011 ŞAMPİYONLARI KUPALARINA KAVUŞTU!

By on 14 Şubat 2012

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED)’nun geleneksel olarak düzenlediği Şampiyonlar Gecesi Ödül Töreni 11 Şubat Cumartesi akşamı Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) Olimpiyatevi’nde coşkulu bir kalabalık eşliğinde gerçekleştirildi

Klasik Otomobil Kulübü´nün 2011 yılı içinde düzenlediği üç rallinin neticesinde, kulübün bağlı olduğu TOSFED (Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu) Türkiye şampiyonasında kupalar sahiplerini buldu. Geride bıraktığımız 2011 sezonunda Türkiye’de, sekiz ayrı branşta yapılan ulusal şampiyona yarışlarının ardından, kendi kategorilerinde Türkiye Şampiyonu ya da birincisi olan sporcuların kupalarına kavuştuğu TOSFED Şampiyonlar Gecesi 11 Şubat 2012 Cumartesi günü Ataköy´deki Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Olimpiyatevi´nde düzenlendi.

Ralli, pist, karting, tırmanma, offroad, historic ve klasik otomobil kategorilerindeki ödüllerin sahiplerini bulduğu gecede, Pergel İnşaat ve Minimale Mimarlık Klasik Otomobil Takımı P+M Team adına yarışan Sinan Evman (pilot) ve Seyhan Atay Tenim (copilot) Klasik Otomobil E Kategorisi birincilik ödülünü aldı.  Klasik Otomobil F Kategori Birincilik ödülünü Selim Özbakır (pilot) ve Can Özbakır (copilot) kazanırken, G Kategorisi birincilik ödülü ise Ali Tarık Tunalıoğlu (pilot) ve A. Murat Taşdelen’e (copilot) takdim edildi.

Klasik Otomobil Kulübü geçtiğimiz sene 23 Nisan Sapanca, 19 Mayıs Bodrum ve 29 Ekim Ankara Cumhuriyet Rallilerini düzenlemişti. Düzenlenen bu 3 rallinin ortalamasında en iyi dereceyi alan şampiyonlar, TOSFED 2011 ödüllerini almaya hak kazandılar.

 

 

 

 

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir