Temmuz’da 52 Bin 960 TL’den Başlayan Fiyatlarla Lancia Delta Fırsatı!

By on 27 Temmuz 2012

Lancia Türkiye, tüm fiyatlarını Euro’dan TL’ye çevirerek değiştirmesinin ardından şimdi de lüks kompakt sınıfta yer alan Delta modeli için Temmuz ayı boyunca benzersiz bir indirim avantajıyla dikkat çekiyor. Lüks kompakt sınıfta yer alan Delta modeli için % 12’lik müthiş bir indirim yaparak dikkatleri üzerine toplayan Lancia Türkiye, yeni bir otomobil satın almayı düşünen tüm otomobil severlere 52 bin 960 TL’den başlayan fiyatlarla Lancia Delta sahibi olma ayrıcalığı sunuyor. Bununla birlikte Lancia Türkiye, Koç Fiat Kredi çatısı altındaki Lancia Finans aracılığıyla 30 bin TL’ye kadar % 0.91 faiz ve 30 ay vade avantajıyla kredi kullanım kolaylığı da sunuyor.

Lancia bayilerinde yerini alan Delta, 1.6 litre 120 HP Multijet turbo dizel ve 1.4 litre 140 HP’lik MultiAir benzinli motor seçenekleriyle tercih edilebiliyor. Yeni Lancia Delta’nın 1.6 litrelik Multijet dizel motor seçeneğinde ise Selectronic otomatik şanzıman isteğe bağlı olarak satın alınabiliyor.

Tofaş çatısı altında yer alan Lancia Türkiye, bir yandan fiyatlarını Euro’dan TL’ye çevirerek dikkatleri üzerine çekerken bir yandan da yenilenen Lancia Delta modeli için % 12’lik bir indirim kampanyasıyla benzersiz bir avantaj sunuyor. Temmuz ayı boyunca 52 bin 960 TL’den başlayan fiyatıyla ön plana çıkan lüks kompakt sınıfta yer alan Lancia Delta’nın en çok tercih dizel otomatik versiyonu ise 58 bin 400 TL’lik fiyatıyla ön plana çıkıyor. Lancia Türkiye, Koç Fiat Kredi çatısı altındaki Lancia Finans aracılığıyla 30 bin TL’ye kadar % 0.91 faiz ve 30 ay vade avantajıyla kredi kullanım kolaylığı da sunuyor.

Lancia bayilerinde yerini alan ve Temmuz ayı boyunca indirimli fiyatıyla da rakipleri arasından sıyrılan Delta, 1.6 litre 120 HP Multijet turbo dizel ve 1.4 litre 140 HP’lik MultiAir benzinli motor seçenekleriyle tercih edilebiliyor. Lancia Delta’nın 1.6 litrelik Multijet dizel motor seçeneğinde ise Selectronic otomatik şanzıman isteğe bağlı olarak satın alınabiliyor.

Lancia Delta’da; 6 havayastığı, Absolute Handling System, LED aydınlatma teknolojili ön ve arka farlar, çift bölgeli otomatik klima, direksiyondan kumandalı MP3’lü radyo-CD çalar, deri & Alcantara koltuk döşemesi, elektrikli katlanabilir ve ayarlanabilir ısıtmalı yan dikiz aynaları, viraj içi aydınlatan ön sis farları, karartılmış arka yan camlar, deri direksiyon ve vites topuzu, kaydırılabilir/katlanabilir arka koltuk ve 16 inçlik hafif alaşımlı jant gibi ekipmanlar standart olarak sunuluyor.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir