Tamamen Yenilenen Subaru Forester Japonya Otomobil Fuarı’nda Gün Yüzüne Çıkıyor!

By on 06 Kasım 2012

SUBARU’nun amiral gemisi olarak nitelendirilen Forester modeli yenilendi. 1997 yılında piyasaya çıktığı ilk günden beri güçlü, kompakt ve aynı zamanda zarif tasarımı ile fark yaratan Forester’ın 4. nesil modeli 13 Kasım’da kapılarını açacak olan Japonya Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkacak.

Performans, güvenli sürüş ve çevreci yaklaşımı birleştirmesiyle dünyanın ve Türkiye’nin en beğenilen otomobil markaları arasında yer alan SUBARU, Forester modeliyle 2013 yılında sınıfında fark yaratacak bir dizi yeniliğe imza atıyor. Zarif ve kompakt tasarımı, güçlü 4X4 özellikleri ve sadece Subaru’ya özgü Boxer motoru sayesinde rakiplerinden farklı bir konumda yer alan Forester’ın 4. neslinin dünya lansmanı 13 Kasım’da Japonya’da yapılacak.

Gerçek bir SUV karakteri ile yeniden geliştirilen Forester, daha yüksek bir sürüş platformuna sahip. Maksimum yol tutuşu seviyesine ve güvenlik özelliklerine sahip olan yeni Forester aynı zamanda çevre dostu nitelikleri ile mükemmel bir sürüş performansı da sunuyor.

240 beygir gücünde turbo Forester:

Spor otomobiller yaratma konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahip olan Subaru, yeni Forester için sportif dokunuşlar yapmayı ihmal etmedi. Yeni Forester 240 beygir gücündeki Turbo versiyonu ile spor otomobillerin sürüş zevkinin 4×4 bir SUV’da da yaşanabileceğini ispatlıyor.

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir