Tabletler Yüzde 50’ye Varan İndirimle TTNET Çarşı’da!

By on 27 Mayıs 2013

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, avantajlı tablet kampanyalarına devam ediyor. TTNET, Motorola XOOM 2 tableti, mobil internet paketi dahil 21 TL’den başlayan taksitlerle ve TTNET Çarşı avantajlarıyla sunuyor.

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET, Motorola XOOM 2 tabletleri kısa bir süreliğine yüzde 50’ye varan indirim imkânıyla müşterileriyle buluşturuyor.

Mobil internet paketi dahil 21 TL’den başlayan taksitlerle sunulan kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcılar, www.ttnetcarsi.com.tr  adresinden online başvuru yaparak, tabletlerini adreslerinden teslim alabiliyor.

Bilgisayardan daha hafif, cep telefonundan daha rahat kullanıma sahip olan Motorola XOOM 2 tabletler; ekran ölçüsü ve hız avantajıyla internette gezinme, video izleme, oyun oynama gibi aktiviteleri kolaylıkla yapma imkanı sağlıyor ve TTNET WiFi ile 7000+ noktada kullanılabiliyor. TTNET Motorola XOOM 2 tabletler 16 GB kapasitesinde ayrıca 10.1” ve 8.2” ekran boyutlu versiyonları de bulunuyor. Üstelik fiyatlara 1 GB veya 4 GB mobil internet paketi dahil.

Pasteur_front 005Android™ 3.2 işletim sistemi tabanlı ve Android™ 4.0’a otomatik yükseltme özelliği bulunan Motorola XOOM 2, 1.2 GHz çift-çekirdekli işlemci, çizilmelere karşı koruyucu Corning® Gorilla® Glass cam ve her yerde rahatça kullanabilmek için sıvı dökülmelerine karşı koruyucu SPLASH GUARD gibi özellikleriyle öne çıkıyor. Ayrıca XOOM 2’de müzik, fotoğraf, video ve belgelerin herhangi başka bir uygulama veya kabloya gerek duymadan PC, Mac veya tabletler üzerinden izlenip kullanılabilmesine olanak tanıyan yeni MotoCast™ uygulaması yer alıyor.

21 TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla; 24 ya da 36 ay taksitle veya kredi kartına 12 taksit ile satışa sunulan Motorola XOOM 2 tabletler, TTNET Çarşı’da teknoloji tutkunlarına ulaşıyor.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir