Suzuki’den Mart Ayına Özel 0 Faizli Kredi ve Takas Desteği Avantajları

By on 04 Mart 2024

Akıllı Hibrit teknolojisi ve üstün arazi yeteneklerine sahip, sağlam modelleriyle dikkat çeken Suzuki; Swift Hibrit, S-Cross Hibrit, Vitara Hibrit ve Jimny modellerinde aynı anda sunduğu kredi ve takas desteği avantajları ile Mart ayına iddialı bir giriş yaptı.

Suzuki, mart ayına özel sınırlı sayıda 2023 model Swift Hibrit’i satın almak isteyenlere peşin alımlarda geçerli 998 bin TL’den başlayan fiyat avantajı sunuyor. 200 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0 faizli kredi imkanından faydalanacak kullanıcılar ise yine Mart ayına özel avantajlı fiyatlar ile Swift’in tüm versiyonlarına sahip olabilecek.

Geçtiğimiz sene boyunca 4×4 B SUV segmentinde liderliğini koruyan Suzuki S-Cross Hibrit modelinde ise kullanıcılar mart ayı boyunca 200 bin TL için 12 ay vadeli ve yüzde 0,99 faizli kredi ve 70 bin TL’lik takas desteğinden aynı anda faydalanabilecek. Yine aynı segmentin rakipsiz modeli Vitara Hibrit’te 200 bin TL için 12 ay vadeli yüzde 0 faizli kredi ve 70 bin TL’lik takas desteği imkanları sunuluyor.

Marka, üstün arazi sürüşü yeteneklerine sahip Jimny modelinde 200 bin TL için 12 ay vadeli yüzde 0,99 faizli kredi ve 2023 modellerde geçerli 50 bin TL takas desteğini devreye aldı. Tüm bu avantajların yanı sıra Suzuki, tüm modellerinde Garantim ON’da programıyla 10 yıla varan garanti imkanı sağlıyor.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir