Starpet, Dünya Kadınlar Günü’nü Bol Ödüllü Yarışmasıyla Kutluyor

By on 28 Şubat 2013

Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasında yer alan Starpet, 8 Mart Dünya Kadınlar gününde de kadınları unutmadı ve onlara özel bol ödüllü bir yarışma hazırladı. 8 Mart’a kadar Starpet Facebook sayfası üzerinden yarışmaya katılacak olan her 50’nci kadın Starpet’ten 50 TL değerinde akaryakıt kazanacak.

Akaryakıt sektörünün öncü isimlerinden olan Starpet, gerçekleştirdiği özel etkinlikler ve kampanyalarıyla, müşterileriyle olan diyaloğunu koruyor. Starpet şimdi de hazırladığı yarışmayla kadın müşterilerinin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlamaya hazırlanıyor.

Starpet Facebook sayfasında düzenlenen ve 8 Mart gününe kadar devam edecek olan yarışma, tüm kadınların katılımına açık. https://www.facebook.com/Starpetakaryakit adresine tıklayanlar, Starpet Dünya Kadınlar Günü uygulamasını kullanarak yarışmaya katılabiliyor. Uygulamaya girdikten sonra sorulan soruya doğru cevap veren her 50’nci kadın yarışmacı Starpet’ten 50 TL değerinde hediye akaryakıt kazanıyor. Kampanya 8 Mart gününe kadar katılıma açık kalacak.

Starpet, kadın erkek eşitliğinin sağlandığı bir toplum dileğini, 8 Mart’ta tüm kadınlara verdiği destekle dile getiriyor.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir