Ssangyong’dan Yaz Fırsatları

By on 21 Ağustos 2015

Türkiye distribütörlüğünü Şahsuvaroğlu Dış Ticaret’in yürüttüğü 4×4 uzmanı Güney Koreli SsangYong, Rexton W ve Rodius ile rekabet ettiği SUV ve MPV sınıflarında oldukça dikkat çekiyor.

Rexton W ve Rodius ile yaz fırsatlarla dolu!

SUV ve MPV sınıfında 7 kişilik geniş iç hacmi, Alman teknolojisiyle üretilmiş 155 HP ve 360 Nm tork güç üreten motoru ve şanzıman sistemini bir arada sunan SsangYong’lar, Güney Kore mükemmelliğinde geliştirilen güçlü çelik şasi yapılarıyla rakiplerine fark atıyor. Araçlar, part time 4×4 sistemi sayesinde zorlu koşullarda yüksek sürüş kabiliyeti ve şehir içi kullanımda uygun yakıt tüketimi ile akıllı çözümler sunuyor. Sınıfının 4×4 özelliğine sahip tek MPV’si, bağımsız süspansiyon sistemiyle uzun yolculuklarınıza konfor katan Rodius; 1000 d/dk 190 Nm başlangıç tork değeri ile sınıfında performansın öncüsü rolünü üstlenen Rexton W modelleri pazarda söz sahibi olduğunu tekrar dile getiriyor.

 

Rexton W, SUV DNA’sına her zamanki gibi yeni ve sportif bir bakış açısı katmaya devam ediyor. Spor kesim direksiyonu, metal alaşım kapı emniyet düğmesi, yenilenen ön LED lambaları, yenilenen elmas kesim jantı ve yeni ‘W’ amblemi ile SUV’nin dinamik, sportif ve agresif yönünü temsil ederken, arka 1. sıra koltuk ısıtma opsiyonu,  sürücü koltuğu hafıza sistemi ile 3 ayrı kullanıcı için tercihlerini kaydetmesi, sekiz yöne hareket ettirilebilir sürücü koltuğu ve yeni orta konsol bölmesi yapısı ile de konforunu bir üst seviyeye taşıyor. SsangYong’un en önem verdiği unsurlardan olan güvenlik konusunda ise TPMS (lastik basınç göstergesi) ve ultra sert üç kat çelik çerçeveye sahip monoblok şasesi ile mevcut sistem tamamlanıyor.

SsangYong, Rexton W sahibi olmak isteyen müşterilerine, Ağustos ayı boyunca 128.550 TL’den başlayan fiyatlarla 24 ay 48.000 TL için %0,79 faiz veya 6.000 TL’lik takas desteği ya da size özel kredi desteğiyle ulaşma şansı tanıyor.

SsangYong ayrıca, Rodius sahibi olmak isteyen müşterilerine de, Ağustos ayı boyunca 154.000 TL’den başlayan fiyatlarla 24 ay 48.000 TL için %0,79 faiz veya 6.000 TL’lik takas desteği ya da size özel kredi desteğiyle ulaşma şansı tanıyor.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir