Ssangyong’dan Görülmemiş Fırsatlar!

By on 06 Mayıs 2014

SsangYong, Mayıs ayı boyunca Korando Sporst modeli için benzersiz fırsatlar sunuyor. Kampanya kapsamında en az 25.000 TL değerindeki aracını getiren ya da aynı tutar kadar peşinat ödeyen kullanıcılar, günde 25 TL. taksitle sıfır kilometre Korando Sports sahibi oluyor. Korando Sports alanları deposu boş göndermeyen SsangYong, araç ile birlikte yıl boyunca kullanılabilecek 2000TL’lik yakıt kartını da hediye ediyor. Şahsuvaroğlu Dış Ticaret güvencesiyle Korando Sports ayrıcalığını yaşamak isteyen otomobil severler, kampanya nedeniyle yüzde yüz kredi fırsatından yararlanmış oluyor.

2.000 TL’lik yakıt Ssangyong’dan…

ODD verilerine göre, 4×2 otomatik vites sınıfında lider olan Korando Sports, Şahsuvaroğlu güvencesiyle, günde sadece 25 TL’ye otomobil severler ile buluşuyor. Kullanıcılarına sağladığı fırsatları bununla da sınırlı tutmayan Ssangyong, Korando Sports alıcılarına yıl boyu kullanabilecekleri 2.000TL’lik yakıt desteğini de sunuyor.

Pick-up segmentinde dizel 2.000 cc motoru, 155 ps gücü ve bağımsız arka süspansiyonu ile binek otomobil konforu sunan Korando Sports, geniş hacmi ile ticari kullanımda da kullanıcılarından tam not alıyor. Alman teknolojisi ve Güney Kore mükemmelliğinin bir araya gelmesiyle üretilen Korando Sports’un başlangıç fiyatı ise 46.950 TL.

Takas aracını ya da peşinatını getirene, kalan bedele % 100 kredi Ssangyong’dan…

Mayıs ayı boyunca devam edecek kampanya kapsamında günde 25 TL.’ye Korando Sport sahibi olabilecek tüketiciler, en az 25.000 TL. değerindeki araçlarını takas ederek ya da aynı tutarda peşinatlarını ödeyerek, kalan tutarın yüzde yüzüne kredi alma imkanından da yaralanmış oluyorlar.

Türkiye’de 28 ilde 25 satış ve 37 servis noktasında deneyimli ve eğitimli personeliyle SsangYong müşterilerine hizmet vermekte olan Şahsuvaroğlu Dış Ticaret; 7 gün 24 saat yol yardım hizmeti ve %100 koşulsuz müşteri memnuniyeti sunuyor. 2007 yılından bu yana Ssangyong markasının Türkiye Distribütörlüğünü yapan Şahsuvaroğlu, bugün 23 adet 4S Plaza, 2 adet 2 S showroom olmak üzere toplamda 25 adet satış noktası, 14 adet 2S servis olmak üzere toplamda 37 adet servis noktası ile tüm ülkede 48 yıllık tecrübesiyle hizmet sunuyor. Trafikte 12 binden fazla SsangYong marka araç bulunuyor.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir