Sonbahar Size Gelmeden Siz Peugeot’ ya Gelin…

By on 12 Ekim 2012

08 Ekim – 10 Kasım tarihleri arasında Peugeot Yetkili Servisleri’nde birçok yedek parçada ve işçilikte indirimler ve avantajlı teklifler sunuluyor. Kampanya kapsamında fren balataları, fren diskleri, ateşleme bujileri, silecekler ve motor yağlarında %20’ye varan, tüm filtrelerde 15%’e varan, işçilikte de %10’a varan indirimler Peugeot sahiplerini bekliyor.

Türkiye’nin her yerinde hizmet veren Peugeot, uzman ve eğitimli personel ile Peugeot marka otomobillerin bakım ve onarım hizmetleri en iyi şekilde uygulanıyor. Peugeot’da kaliteli ve üstün servis hizmetlerinin yanısıra özel avantajlar da sunuluyor.

08 Ekim – 10 Kasım tarihleri arasında Peugeot Yetkili Servisleri’ni ziyaret eden Peugeot kullanıcıları, orijinal yedek parça Peugeot ürün gamındaki fren balataları, fren diskleri, ateşleme bujileri, silecekler ve motor yağlarında %20, tüm filtrelerde %15 ve işçilikte %10 oranında özel indirimlerden faydalanabiliyorlar.

Tüm bu avantajlara ek olarak kampanya kapsamında sunulan 2 adet Michelin veya Pirelli marka lastik satın alan araç sahiplerine 50 TL, 4 adet lastik alımına ise 100 TL değerinde Total akaryakıt hediyesi Peugeot kullanıcıları için çok cazip bir teklif oluşturuyor.

Tüm bu fırsatları kaçırmamak ve kusursuz bir sonbahar için tüm Peugeot binek ve ticari araç kullanıcılarını Peugeot Yetkili Servisleri’ne bekliyoruz.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir