Skoda’nın Avrupa Yakasındaki Üç Yeni Yıldızı…

By on 16 Ekim 2014

Global alanda olduğu gibi Türkiye’de de büyük bir hızla büyüyen Skoda markası, İstanbul Avrupa yakasında üç yeni adreste daha hizmet vermeye başladı. Yeni açılan Avek Otomotiv, Altur Otomotiv ve Doğuş Oto Esenyurt “Yeni Konsept Showroomları“ ile Skoda markasının gücüne güç katacak.

Son dönemde çıkardığı yeni modelleriyle hız kesmeden büyümeye devam eden ve her geçen gün pazar payını artıran Skoda markası, yeni Yetkili Satıcıları ile Türkiye’de başarı grafiğini devam ettirmeyi hedefliyor. Skoda’nın İstanbul Avrupa yakasında açılan ve markanın gelişen, yenilenen dinamik çizgisini yansıtan üç yeni noktası, Skoda’nın satış ve satış sonrası hizmet kalitesini üst seviyeye taşıyacak.

Tekstilkent’te hizmete giren Avek Otomotiv, Bahçelievler’de hizmete giren Altur Otomotiv ve Esenyurt’ta Skoda Yetkili Satıcı‘lığını alan Doğuş Oto Esenyurt markanın satış atağında önemli rollere sahip olacaklar. Skoda‘nın daha dinamik kurumsal kimliğiyle birlikte gelişen hizmet kalitesini, İstanbul Avrupa yakasında Avek Otomotiv, Altur Otomotiv ve Doğuş Oto Esenyurt en iyi şekilde müşterilerine sunacaklar. Bu üç yeni Yetkili Satıcı‘nın katılmasıyla birlikte Skoda’nın Türkiye çapındaki Yetkili Satıcı sayısı 36, Yetkili Servis sayısı da 40‘a yükseldi.

Müşteri odaklı hizmet ve servis anlayışlarıyla değer yaratan Avek Otomotiv, Altur Otomotiv ve Doğuş Oto Esenyurt, hem merkezi konumları hem de geniş showroom-servis yapılarıyla birlikte müşterilere Skoda markasının değişen dinamiklerini en iyi şekilde aktaracaklar.

Octavia, Rapid, Rapid Spaceback, Yeti, Roomster, Superb, Citigo ve Fabia modelleriyle geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden Skoda markası, son dönemde filo teslimatlarıyla da dikkat çekmeye başladı. Üçüncü jenerasyon Skoda Fabia modeli de, 2015 yılında markanın en önemli oyuncularından biri olacak.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir