Skoda’dan Son Model Takas!

By on 23 Kasım 2012

Yılın takası Skoda ile gerçekleşiyor, mobil iletişim aracının şekli Citigo ile değişiyor.

“Şehre gitmenin en eğlenceli yolu” olarak lanse edilen yeni Skoda Citigo şimdi de www.facebook.com/SkodaTurkiye sayfasında bulunan Son Model Takas uygulamasıyla sosyal medyadaki yerini güçlendirmeyi hedefliyor.

Yoğun ilgi toplaması beklenen Son Model Takas uygulamasında katılımcılar cep telefonlarını takas ederek yeni iletişim araçları olarak istedikleri plaka ve renkten oluşan Skoda Citigo’larını kendileri belirleyebilecekler. Facebook sayfasında yer alan Son Model Takas uygulamasına katılarak cep telefonlarını Skoda Citigo ile takas eden katılımcılar, yapılacak çekilişin ardından büyük ödül olarak son model bir Skoda Citigo’yu kazanma şansı yakalayacaklar.

9 Kasım – 9 Aralık 2012 tarihleri arasında bir ay boyunca sürecek olan Son Model Takas uygulaması tüm Türkiye’den katılımcılara açık olacak. Skoda bu uygulama ile sosyal medyada gençlerin yoğun ilgisini kazanarak Skoda’nın şehirli ve genç havasını Citigo ile yakalamayı hedefliyor.

Skoda’nın tüm dünyada yükselişe geçen A segmentindeki ilk aracı olan Citigo maksimum güvenlik özellikleri, çekici tasarımı, ekonomik motorları, çevikliği ve etkileyici kullanım performansı ile şehir trafiğini eğlenceli bir hale dönüştürmeyi ve gençlerin yeni iletişim aracı olmayı hedefliyor. Aynı zamanda yeni Skoda logosuyla showroomlarda yerini alan ilk model olma özelliğine sahip Citigo, çekici ve şirin tasarımıyla hemen dikkat çekiyor.

Bu kampanya, 09.11.2012 -09.12.2012 tarihleri arasında, MPİ Gen. Müd.’nün 05.11.2012 tarihli ve MPİ / 3063-11379 sayılı izni ile Türkiye genelinde yürütülmektedir. Katılım ücretsizdir. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. ÖTV ve KDV hariç, diğer vergi ve yasal yükümlülük talihliye aittir. İkramiye resmi temsilidir. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır.

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir