Skoda’da Nisan Ayı Bambaşka!

By on 12 Nisan 2014

Skoda Nisan ayında yenilikler beraber özel fırsatlar sunuyor. Çek üreticinin en yeni üyesi Rapid Spaceback lansmana özel indirimle showroomlarda yerini alırken, üreticinin başarılı modelleri Yeni Yeti ve Rapid sedan modelleri takas indirimi avantajıyla dikkat çekiyor.

Rapid Spaceback’te Lansmana Özel İndirim

Skoda’nın özellikle gençlere yönelik olarak, markanın dinamik ve yenilikçi tasarım dilini ve üretim kalitesini, ilk kez kompakt bir hatchback otomobilde birleştirdiği yeni Rapid Spaceback, Türkiye pazarına girerken lansmana özel 2.500 TL’lik indirimle yollara çıkıyor. Nisan ayına özel bu fırsattan yararlanmak isteyenler, 5 farklı güçteki motor ve iki farklı donanım paketi seçeneğiyle Rapid Spaceback’e sahip olabiliyor.

Heyecan verici tasarımı ve donanımlarıyla iddiasını ortaya koyan olan Rapid Spaceback, markanın yeni tasarım dilini yansıtan sportif görünümüyle ilk bakışta kendisine hayran bırakıyor. Rapid Spaceback, uzun dingil mesafesi sayesinde yolcularına geniş iç hacim sunarken,  zengin kişiselleştirme seçenekleriyle dikkat çekiyor.

Skoda RapidYeni Yeti ve Rapid için Takas Desteği

Coupé görünümülü dinamik tasarımı, donanımları ve geniş iç hacmiyle dikkat çeken Rapid Sedan ve yenilenen tasarımı, yeni donanımları, Türkiye’ye özel geliştirilen 1,6 TDI dizel motor ve DSG otomatik şanzıman özelliği ile markanın SUV segmentindeki önemli oyuncusu  Yeti, Nisan ayına özel 1.500 TL takas desteği ile daha da iddialı.

Skoda’nın yeni tasarım anlayışını sergilendiği ilk modeli olan Rapid Sedan, segmentinde standartları belirleyen bir otomobil olarak dikkat çekiyor. Skoda’nın kompakt sedan segmentinde iddiasını ortaya koyan Rapid Sedan, farklı tasarımının yanı sıra sahip olduğu teknoloji, güvenlik seviyesi, donanım standardı ve sınıfındaki en geniş iç hacmi ile rakiplerinden ayrılıyor.

Kapsamlı bir yenileme sürecinin ardından Şubat ayında Türkiye yollarına çıkan Yeni Yeti, Türkiye pazarının beklentileri doğrultusunda “Outdoor” versiyonuyla tüketicilerin beğenisine sunuldu. Skoda’nın yeni tasarım diline göre yorumlanan ön görünümü, geliştirilen donanım ve teknoloji seviyesi, kullanışlı iç mekanı ile kompakt SUV sınıfında farklı kimliğiyle öne çıkıyor. Yeni Yeti, 1.6 litre TDI 105 HP dizel motoru ile manuel veya DSG otomatik şanzıman seçenekleri ile sürüşü konforunu düşük yakıt tüketimiyle beklentilerin ötesine çıkartıyor.

Skoda YetiTüm modellerde kredi imkanı

Yüce Auto Skoda’nın, Skoda Finans – VDF işbirliğiyle başlattığı kampanya çerçevesinde ise Skoda’nın tüm modellerine 48 aya kadar yüzde 1.16 faizli kredi seçenekleriyle kavuşmak mümkün olacak. Avantajlı kredi koşulları Nisan ayı sonuna kadar, sınırla sayıdaki stoklar için geçerli olacak.

Sunduğu geniş ürün gamı ve dizel otomatik şanzıman seçenekleri ile herkesin beklentisini karşılyacak Skoda modelleri Nisan ayında showroomlarda cazip fırsatlarla yer alıyor.

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir