Skoda Şimdi Sizi ‘İdeal’lerinize Kavuşturuyor!

By on 13 Haziran 2014

Skoda, Haziran ayında, sınıflarının ideal motor ve şanzıman kombinasyonuna, donanım seçeneklerine sahip Rapid Sedan ve Yeti modellerini ‘ideal’ indirimlerle sunuyor. Skoda Rapid Sedan 1.6 TDI DSG modeli 1.500 TL, Yeti 1.6 TDI DSG modeli de 2.500 TL’lik takas indirimiyle, Haziran boyunca Skoda showroomlarında ‘ideal otomobili’ni satın almak isteyenleri bekliyor.

Gerek motor ve şanzıman kombinasyonları, gerekse de donanımlarıyla sınıflarının en ‘ideal’ özelliklerine sahip Skoda Rapid Sedan ve Skoda Yeti, Haziran ayına özel ‘ideal’ takas indirimleriyle sunuluyor.

Yenilenen ön görünümü, artırılan donanımları ve Türkiye’ye özel geliştirilen DSG otomatik şanzımana sahip 1.6 lt TDI dizel motorla beğeni toplayan SUV sınıfının ideal modeli Yeti, Haziran ayında özel koşullarla sunuluyor. Yeti 1.6 TDI DSG modeli, Haziran ayında 2.500 TL takası indirimiyle ‘ideal bir SUV’ satın almak isteyenler için Skoda showroomlarında bekliyor. Yeti, 1.6 litre ve 105 HP gücündeki motoruyla, 100 km’de ortalama 5.0 litrelik yakıt tüketimiyle dizel motor ekonomisini otomatik şanzımanın sürüş keyfiyle tamamlıyor.

Çekici ve dinamik tasarımı, geniş bagaj hacminin yanı sıra 90 HP gücündeki 1.6 TDI dizel motor ve DSG Otomatik şanzıman kombinasyonuyla sınıfının ‘ideal’ otomobili olan Rapid Sedan ise Haziran ayında 1.500 TL’lik takas indirimiyle satılıyor. Rapid, 1.6 TDI motor ve DSG otomatik şanzıman sayesinde karma kullanımda 100 km’de sadece 4.5 lt yakıt tüketiyor.

Haziran ayına özel takas indirimiyle satışa sunulan Rapid Sedan ve Yeti’ler Skoda showroomlarında müşterilerini bekliyor.

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir