Sınıfının Lideri Pulsar 200 NS’te Büyük Fırsat!

By on 02 Eylül 2015

2014 yılında motosiklet pazarının en niş bölümlerinden biri olan “Sport” sınıfında kısa sürede yüzde 30’u aşkın bir pazar payı elde ederek zirveye çıkan Bajaj Pulsar 200 NS, Eylül ayı boyunca 8 bin 290 TL’lik indirimli fiyatıyla satılacak. Kampanya kapsamında yüzde 7.5 oranında indirim yapılan Bajaj Pulsar 200 NS, sportif tasarımıyla olduğu kadar hem 3 bujili ve 4 supaplı 24.5 HP’lik motoru hem de 6 ileri vitesli şanzımanıyla sunduğu sürüş özellikleriyle motosiklet severlerin beğenisini kazanmaya devam ediyor. 

2014 yılında bu sınıfta yer alan 30’a yakın farklı model arasından sıyrılarak sınıf liderliğini ele geçiren Bajaj Pulsar 200 NS, Eylül ayı boyunca yüzde 7.5 oranında indirimle 8 bin 290 TL’den satılacak. Son dönemde yaşanan kur dalgalanmaları ve motosiklet pazarında mevsimsel beklentilere rağmen fiyatında kaçırılmayacak bir indirim yapılan Bajaj Pulsar 200 NS, sportif tasarımı ve motosiklet endüstrisinde teknoloji anlamında ilkleri barındırmasıyla da dikkatleri çekiyor. Dünyanın ilk 3 bujili ateşleme sistemi ve 4 supaplı motor teknolojisine sahip Bajaj Pulsar 200 NS, 24.5 HP’lik gücüyle 136 km/s’lik son hıza erişebiliyor. 6 ileri vitesli şanzımanı ve Nitrox şok emicili özel süspansiyon sistemiyle sunduğu sürüş özellikleriyle motosiklet severlerin beğenisini kazanan Bajaj Pulsar 200 NS, aynı zamanda 0-60 km/s hızlanmasını 3.1 saniyede tamamlamasıyla da performans beklentilerini rahatlıkla karşılayabiliyor.

Japon markalı motosikletlerin seviyesinde teknoloji ve üretim kalitesinin yanı sıra Çin markalı motosikletlerle yarışacak fiyat skalasına sahip olmasıyla farkındalığını arttıran Bajaj markası, Türkiye çapında Kuralkan Holding tarafından oluşturulan 128 adet yetkili servis ve 156 adet yetkili bayili yaygın satış/satış sonrası ağına sahip olmasıyla da bir adım öne çıkıyor.

 

About Hakan Alkan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir